کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ من» داخل بخش سازمان ها و موسسات دولتی در هر دو انشعاب داوری و مردمی، بوسیله عنوان برگزیده شناساندن شد.

«تهران غلام» حضور واحد عرضه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با شعار تسهیل اخذ سرو های شهری و خلق کردن یکپارچگی در آنها متد اندازی شده است.

این سامانه بوسیله نشانی my.tehran.ir تا کنون با نمایش خدمات برخط مرزوبوم های طرح ترافیک، شهرسازی، عوارض شهرداری، ۱۳۷، خرید بلیت های شهری و ولایت ها سرو دیگر به طور مداوم توسعه مشهود می کند و بوسیله تازگی تعداد کاربران آن به ۳ میلیون کاربر رسیده است. 

جشنواره وب و موبایل ایران، مبصر ترین و باسابقه ترین عرصه هم چشمی بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار کرده و در پایان هر سال بهینه اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با برگزینی داوران برمی گزیند و مجسمه جشنواره را به آن ها اهدا می یواش. همچنین در این جشنواره در هر قسمت قسمت کردن در پاره رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه مردم نیز شناساندن می شود.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای […]

همکاری زندانیان در اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس موسسه فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم امضای […]