کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ غلام» تو مقدر شدن موسسه ها و موسسات دولتی داخل هر دو شاخه داوری و مردمی، به عنوان نخبه شناساندن شد.

«تهران من» درگاه واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با شعار تسهیل گرفتن سرو های شهری و ایجاد یکپارچگی در آنها متد اندازی شده است.

این سامانه بوسیله نشانی my.tehran.ir تا کنون با عرضه خدمات برخط حوزه های طرح ترافیک، شهرسازی، عوارض شهرداری، ۱۳۷، سودا بلیت های شهری و ده ها درخت سرو دیگر به نعوظ مداوم ترقی برملا می کند و بوسیله لطافت تعداد کاربران آن به ۳ میلیون کاربر رسیده است. 

جشنواره وب و موبایل ایران، ارشد ترین و باسابقه ترین عرصه رقابت بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار کرده و داخل پایان هر سال نیکوترین اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با برگزینی داوران برمی گزیند و مجسمه جشنواره را بوسیله آن ها اهدا می نرم. همچنین درون این جشنواره داخل هر قسمت قسمت کردن در بخش رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه انسان نیز معرفی می شود.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای […]

همکاری زندانیان در اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس موسسه فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم امضای […]