باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای تفاهمنامه مشترک همکاری این موسسه با باشگاه ندامتگاهی تهران گفت: نگاه فرهنگی درون کانون ندامتگاهی تهران نگاهی است که کمتر در این حوزه دیده می شود و از این رو تلاش می کنیم با اجرای برنامه های ارزان فرهنگی و هنری این نگاه را استواری کنیم. ندامتگاه مرکز تکامل انسان است و مسمای آن با اسمش تناسب دارد. امیدوارم زندان های ما یک خلوتگاه برای افراد شود تا بتوانند خودشان را پیدا کنند نه اینکه جرایم تازه یاد بگیرند.

رئیس اداره فرهنگی هنری شهردار تهران با اشاره به اینکه امضای این تفاهم نامه شلنگ مهمی در راستای تکامل بخشیدن به زندانیان است، افزود: فعالیت های اداره فرهنگی هنری بیشتر جنبه آموزشی و جهادی دارد و نگاه ما بوسیله یک اسارت باید آموزش محتوایی باشد. گرداگرد های آموزشی عمومی معمولاً تأثیر کمتری دارد، ولی آموزش های تصادفی تو حافظه افراد اثرگذارتر است. گاهی اوقات یک جمله فرد را متحول می کند، زیرا محتوا ابهت بالایی دارد. بسیاری از آدم هایی که در زندان هستند، بر معلول اتفاق برده شده اند و مقدور وجود هر کدام از ما جای آنها باشیم.

وی بیان کرد: سازمان فرهنگی هنری چند هزار نیروی انسانی ضامن و بسیار از ۴۰۰ جا فرهنگی هنری در اصالت دارد که با این ظرفیت باید نگاه جامعه بوسیله زندان و بردگی را تبدیل دهیم. این موضوع باید در مأموریت های هنری سازمان فرهنگی هنری هم تک توجه قرار گیرد و به عنوان شهید می استعداد برنامه هایی شبیه عرضه فیلم برای زندانیان برگزار کرد.

حجت الاسلام امرودی با اقرار اینکه فعالیت های سازمان فرهنگی هنری سه قسمت قسمت کردن است، تشریح داد: قسمت قسمت کردن اول، فعالیت های میدانی است. به عنوان شهید می توان برنامه هایی با حضور خانواده های زندانیان به نیت گفت وگو و استفهام بوسیله مشکلات آنها برگزار کرد. گروه دوم، فعالیت های رمزی و تولید محصولات فرهنگی هنری برای فضای رمزی است که سازمان فرهنگی هنری در دوران شیوع کرونا صعود قابل توجهی در این ماخذ داشته است. سومین حوزه، فعالیت جهادی است که زندانیان می توانند بوسیله آن بپیوندند.

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تو خاتمه گفت: زندانیان راحتی خوبی دارند و می قابلیت چند اثر هنری با مشارکت آنها خواه زندانیان آزادشده تولید کرد. این اتفاق درون دگرگونی نگاه مردم به زندانیان مؤثر است. بخاطر اجرای برنامه های مشترک، مخاطب کمال مطلوب ما خود زندانیان، خانواده های آنها و عموم مردم اجتماع بخاطر اصلاح اتیکت اشتراکی هستند.

اصغر فتحی، مدیر مجتمع ندامتگاه تهران مبصر نیز تو سنت امضای تفاهمنامه مشترک با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران گفت: این تفاهمنامه می تواند منجر بوسیله بی آرامی افزایی در فعالیت های بازیابی زندانیان شود. زندانیان تیمار شهروندان این دهات هستند و باید بتوانند از خدمات دایره فرهنگی هنری شهرداری تهران بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: وضع اندازی «سیمای زندان» یکی از برنامه هایی است که در ماه مبارک رمضان اتحاد خواهد افتاد و تولید محتوای آموزشی و فرهنگی بخاطر آن، می تواند یکی از اساس های همکاری با سازمان فرهنگی هنری باشد. امیدواریم این تفاهم روزنامه کاملاً عملی شود و انسان هایی که مسیر را به خطا رفته اند، مجدد امیدوار شوند و بوسیله عمر عادی بازگردند.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

همکاری زندانیان در اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس موسسه فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم امضای […]