قرضه ساختمانی خوش نشین افزایش می یابد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از محفل خبرنگاران جوان، حمیدرضا سهرابی (مدیر کچل خانه خوش نشین مبنا بناء) با اقرار اینکه کمال مطلوب گذاری هر ساله ما برای ساخت بناء خوش نشین ۲۰۰ هزار واحد است، گفت: تو سال ۹۹ کمال مطلوب گذاری برای ساخت خانه روستایی ۲۰۰ هزار واحد که از این تعداد ۱۱۵ هزاره واحد به بانک ها برای دریافت تسهیلات بناء رجوع کرده اند.

او ادامه داد: درون سال ۱۴۰۰ هم برابر هرساله هدف گذاری بخاطر پیدایش ۲۰۰ هزاره واحد عارض می گیرد که امیدواریم بوسیله کود اجرایی و عملیاتی برسد.

این مقام مسئول با پیش روی اینکه یکی از مهم ترین اقدامات در سال آینده آن است که بتوانیم مبلغ تسهیلات مسکن روستایی را افزایش دهیم، اقرار کرد: با توجه بوسیله افزایش ارزش نفخ تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی طریقت الحسنه برای متقاضیان ساختمان روستایی پاسخگو ازاله و امیدواریم با ردیابی هایی که ایفا می دهیم بتوانیم میزان تسهیلات را در سال ۱۴۰۰ اضافه دهیم.

مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به اینکه درون سال گذشته بها تسهیلات مسکن خوش نشین از ۴۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته بود، گفت: ۳۰ میلیون تومان دستیار بلا مبادله به خانواده های پایین تر پوشش کمیته امداد وبهزیستی غم پرداخت می شود.

سهرابی با اظهار اینکه افزودن چشمگیر قیمت مصالح ساختمانی از جمله فولاد و سیمان یکی از بنیانی ترین عوامل تاثیر گذار در کند شدن تاسیس مسکن خوش نشین به احصائیه می رود، افزود: داخل طرح بنیان خانه در ساخت خانه روستایی نقشه و طراحی ساختمان رایگان است، اما با این وجود نمو چشمگیر قیمت مصالح بناء باعث شده متقاضیان سبب ای برای اجرای شدن آن ها نداشته باشند.

او درون امتداد بوسیله پیدایش مسکن روستایی برای خانواده های دو معلول حزن رمز کرد و گفت: حدود ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن روستایی برای خانواده های دو معلول باریک شده و تا عاقبت سال هیچگاه خانواده دو جای پا نخواهد بود که واحد مسکونی نداشته باشد مگر آنکه به لطافت صاحب پسر جای پا شده باشد و یا داخل این طرح ثبت نام نکرده باشد.

سهرابی در ادامه به اتمام پروژه های مسکونی و ساختمان های که به دلیل حوادث شاگرد از سیل و زلزله دستخوش آسیب شدند که درسال ۱۴۰۰ به اتمام می رسد.

او اعتراف کرد: یکی از بنیادی ترین اولویت ها در بنیاد مسکن اتمام واحدهای خسارت دیده است که خوشبتانه تاکنون جزء مهم ای از این واحدها که به برهان سیل و زلزله تو بوشهر و آذربایجان غربی خسارت دیده بود بازسازی شده است.

مدیرکل  مسکن روستایی اساس مسکن تاکید کرد: بخاطر ساخت واحدهای ساختمانی روستایی  سیمان رایگان آن توسط بنیاد مستضعفان مطمئن می شود که این خویشتن نقش بسیار موثری درون دیر کردن ارتکاب و تاسیس این واحدها دارد.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای […]