تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این ۳ نمره خدا را شکر می کنیم. بازی را بسی خوب مبدا کردیم و بوسیله گل رسیدیم و تو ادامه می توانستیم گل دوم و گل های بعدی را بزنیم اما پندار می کنم استرس بازی زمانی که از موضع ها کاربرد نکردیم بیشتر شد. سایپا غصه از تیم های خوب لیگ وجود و تیمی متفاوت نسبت به قبل شده اند. بازی جانداری اجرا دادند و بازیکنان ما غم ناچیز نیاوردند انرژی منت گذاشتند، خوب دویدند تا سه امتیاز را بگیریم. به همه شان ناتوان نباشید می گویم. تمرکز نیکوکاری داشتیم که این سه تشخیص را گرفتیم و این برد را به هواداران خوب خودمان وقف می کنیم هرچه داریم از هواداران داریم و ان شالله بتوانیم این روانی را ادامه بدهیم. آنچه استرس بازی را زیاد کردن استفاده نکردن از موقعیت های گلزنی بود و  اینکه در سرقت کردن ضربات آخر خوب اجرا نکردیم. باید تمرکز بیشتری درون سرقت کردن ضربات سرانجام داشته باشیم تا ورزش ها را اسودگی تر ببریم.

وی داخل مورد اینکه پرسپولیس داخل نیمه دوم بیشتر روی ضد حملات برای گلزنی دستور کار داشت گفت: بی اندازه از تاکتیک هایی که تو جریان بازی به حیات می آید ممکن است روی فشار آوردن حریف باشد خواه خودمان این فقره را عمل بدهیم. تیمی که یک گل تعاقب است تقلا می درنگ بازی را برگرداند و فشار بیشتری مسبوق می یواش و بازیکنان ما هم خوب دفاع کردند. موضع های حریف را خوب پوشش دادند و بازی سختی بخاطر هر دو تیم حیات و اگر از موقعیت ها بهتر مصرف می کردیم بازی هنگفت  اسودگی زیرفون می شد. حریف تیمی قلدر و متناسب حیثیت وجود که به آنها تبریک می گویم به تفکر بازی شجاعانه ای که داشتند.

سرمربی پرسپولیس در تک عملکرد بازیکنان تعویضی مثل مهدیخانی و عبدی، افزود: همگی تعویض هایی که ایفا دادیم هجومی حیات و تعویض هایی که در خط جلو انجام شد. هر سه بازیکن عملکرد دهش داشتند و وقتی وارد زمین  بازیکنان ما موضع های خوبی داشتند که کار را زودتر تمام کنند تا کار به اینجا کشیده نشود و استرس سراغ آویشن نیاید. باید از موقعیت ها بهتر استفاده کنیم و هنگفت خوب روی دفاع حریف پرس گذاشتند تعویض ها تعویض های نواخت بود.

گل محمدی درون مورد نیمکت نشینی عبدی گفت: در تک اینکه چه کسی ورزش می نرم و کدام بازیکن بازی می نرم جای صحبتش در جلسه های خبری ازاله. بازیکنان براساس عملکردشان داخل مسابقه و نوع بازی که قبلا ادا داده اند و  برایند تمام اتفاقاتی که در بازی های قبل رخ رحم ارنج گزینش می شوند. بازیکنان انصافا از جان مایه گذاشتند و با طولانی وجود بازی کردند. این برای ما اساسی است و برای ما مهم نیست چه کسی در میدان است. بنیانی عملکردشان است. آنهایی که بیرون نشسته اند دست قدری از بازیکنان داخل ارنج راسته ندارند و تاثیرگذار هستند و به همگی بازیکنان با حیثیت و به یک چشم نگاه می کنیم  و فرقی نمی کند کدام بازیکن وارد بازار می شود.

وی تو فرجام نشست تقریر کرد: از علی کریمی و مهدی مهدوی کیا بابت شجاعت و از خود گذشتگی که برای ثبت معروفیت ریاست فدراسیون داشتند تشکر می کنم. آنها چیزی را از دست ندادند. آنچه که این وسط خسارت کرده اسب سواری ما بوده که آنها را انتخاب نکرده است و برای عزیزی خادم هم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. ان شالله عملکردی داشته باشد تا فوتبال ما را از این حالت نجات بدهد و مردم های پرعضله در فدراسیون  باشند. یکسری اسامی شنیده ایم که بودنشان در فدراسیون خیلی خوشایند محو کنیه فدراسیون پیاده روی آنقدر ارشد هست که جای انسان های کوچک نباشد و امیدوارم انتخاب های خوبی در کنارش داشته باشد.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای […]