آزمایش ۵ دلاری امتیاز ۱۵دقیقه ای کرونا مجوز گرفت

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مجوز استعمال اضطراری را به یکی دیگر از آزمایش های نمره سریع کووید-۱۹ مصنوع شرکت «ابوت» (Abbott) اعطا کرده است.

این کیت “BinaxNOW COVID-۱۹ Ag Card” نام دارد و می تواند نتایج را تو ۱۵ دقیقه به طور یمین روی کارت مدال دهد و باهم اتحاد کردن سازنده آن را با یک برنامه به اشتهار “Navica” متجانس کرده است که می تواند به عنوان “معترف سلامت دیجیتال” برای افرادی که آزمایش آنها سلبی می شود، فقره بطی ء.

مشارکت “ابوت” گفته است که در حال تلاش است تا حداکثر ۵۰ میلیون کیت به عارض ماهیانه تولید کند و آنها را با نرخ ۵ دلار ارائه درنگ.

آزمایش “BinaxNow” با یک نمونه سواب بینی و یک کارت واکنشی به وزن یک کارت اعتباری برای شناسایی آنتی ژن پروتئین نوکلئوکپسید از ویروس “SARS-CoV-۲” کار می درنگ. شرکت سازنده می گوید متخصصان بهداشت می توانند این آزمایش را در هر مکانی ادا دهند.

روش حکم این کیت پیاده شدن زمینه آزمایش آنتی ژن است و برخلاف آزمایش کندتر مبتنی بر آزمایش PCR که باعث می شود افراد ساعت ها، روزها و تا اینکه هفته ها خواستار نتایج آن باشند، از روشی مثل کیت تست ابستنی خانگی کاربرد می یواش تا حاصل را تو ۱۵ دقیقه نشان دهد.

موافق گفته متخصصان کلینیک مایو، آزمایش های آنتی ژن با شناسایی پروتئین های اختصاص کروناویروس کار می کنند و سریعتر عمل می کنند، اما احتمال افزایش نتایج منفی کاذب داخل آنها وجود دارد.

شریک ابوت می گوید براساس یک مطالعه بالینی که توسط دانشگاه های تحقیقاتی ایالات متحده تأیید شده است، این کیت دارای دقت ۹۷.۱ درصدی داخل تشخیص صحیح افراد مشغول به این مصیبت و دقت ۹۸.۵ درصدی درون امتیاز افرادی است که مبتلا نیستند.

دستور کار “Navica” همچنین به نشانی یک کارت دخول برای ورود به جا هایی در دیدن گرفته شده است که افراد تو آنجا جمع می شوند و نتایج منفی درون یک کد QR جاگذاری می شود و نتایج مثبت نیز منجر به ارسال یک پیام مبنی پیاده شدن لزوم قرنطینه شدن فرد و ربط با پزشک خواهد شد.

شرکت ابوت می گوید این گواهی سلامت دیجیتال پس از یک اطراف زمانی منقضی می شود و مدت آن بستگی به دایره هایی دارد که برنامه را می پذیرند. این دستور کار برای کاربران اندروید و iOS در دسترس و رایگان است.

شاید دوست داشته باشید:

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: داخل سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

کاربران «تهران غلام» به ۳ میلیون نفر رسید

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت […]

باهم اتحاد کردن زندانیان درون اجرای برنامه های جهادی | سیمای زندان در ماه رمضان راه اندازی می شود

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس اداره فرهنگی هنری شهرداری تهران داخل رسم امضای […]