انتقاد ترامپ از سیاست بایدن در قبال ایران در جشن عروسی | آنها آماده ارامش بودند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، دانلد ترامپ که همچنان مدعی است انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را با تقلب به بایدن باخته، در یک جشن عروسی در عمارت بزرگ مارئه لاگو میکروفن را دست گرفت و حدود ۴۰۰ کلمه خارج از موضوع اصلی عید حرف زد؛ انتقاد از سیاست های جانشین خود درباره ایران، چین و البته ماجرای حضور مهاجران در مرز مکزیک با آمریکا.

ترامپ جلوی یک گروه موسیقی که خواستار نواختن بودند ایستاد و خطاب به مهمانان گفت: «تازه ترین گزارش ها و خبرها درباره سیاست های مرزی، درباره گره و درباره ایران بوسیله غلام می رسد، اینکه ما داریم با ایران چه می کنیم. پسر، آنها [ایران] آماده ارامش بودند و هر مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش برای بزمین نشستن به اصلاح می کردند. بعد این مرد رفت و تحریم ها را برداشت و گفت که دوست دارد بحث بطی ء. ایران بی قراری پاسخ رحم «ما اصلا کار کننده با ایالات متحده نداریم» و خب آنها نمی خواهند با ما اصلاح کنند.»

ترامپ سه سال پیش از توافق هسته ای با ایران خارج شد و بایدن پیش از ورود به کاخ سفید از پروگرام خود بخاطر بازگشتن به برجام اطلاع داد. مهتر جمهوری پیشین آمریکا تو امتداد سخنانش در جشن زناشویی بوسیله سیاست بایدن تو قبال چین و مهاجران مکزیکی هم تاخت و در بخشی از حرف ها به فردی به اشتهار «جیم» اشاره کرد که هنوز کسی هویت او را نمی داند. این داخل حالی است که خود ترامپ داخل دوران ریاست جمهوری فرزندان بچه را تو مرز مکزیک از خانواده ها جدا می کرد و بایدن این سیاست را ظهر نکرده است.

ترامپ شیوه زمامداری بایدن را یک ضغطه بزرگ برای آمریکا دانست و از مردم پرسید: «دلتان برای من تنگ نشده است؟» انسان هم با اغوا و جیغ به او پاسخ دادند. ضمن اینکه داخل بسیاری از نظرسنجی ها برای برگزینی گزینه جمهوریخواهان در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا، ترامپ صدرنشین است. او به ۷۵ میلیون رای خویشتن در انتخابات پیشین اشاره کرد و داخل پایان رو به عروس و داماد گفت: «محضر شما در مارئه لاگو مایه فخر است. شما یک که زبر العاده و زیبا هستید. خوش بگذرانید.»

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]