کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ من» تو حصه سازمان ها و موسسات دولتی در هر دو شاخه داوری و مردمی، به نشانی برگزیده معرفی کردن شد.

«تهران من» محضر واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با کمال مطلوب تسهیل ستاندن سرو های شهری و ابداع یکپارچگی در آنها گونه اندازی شده است.

این سامانه به نشانی my.tehran.ir تا کنون با نمایش خدمات برخط حوزه های طرح ترافیک، شهرسازی، مالیات شهرداری، ۱۳۷، خرید بلیت های شهری و ده ها سرویس دیگر به طور مداوم توسعه صریح می کند و بوسیله تازگی تعداد کاربران آن بوسیله ۳ میلیون کاربر گویا است. 

مهمانی وب و موبایل ایران، بزرگ ترین و باسابقه ترین عرصه هم چشمی بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به حکم کرده و تو اختتام هر سال بهینه اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با انتخاب داوران برمی گزیند و تندیس جشنواره را به آن ها اهدا می کند. همچنین در این جشنواره در هر گروه در بخش رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه مردم نیز معرفی می شود.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]