کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، سازمان فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: درون سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ من» داخل بخش سازمان ها و موسسات دولتی در هر دو شاخه داوری و مردمی، به نشانی منتخب شناساندن شد.

«تهران غلام» درگاه واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با شعار تسهیل دریافت سرویس های شهری و ایجاد یکپارچگی در آنها راه اندازی شده است.

این سامانه بوسیله نشانی my.tehran.ir تا کنون با ارائه خدمات برخط حوزه های طرح ترافیک، شهرسازی، مالیات شهرداری، ۱۳۷، خرید بلیت های شهری و ده ها درخت سرو دیگر به طور مداوم توسعه پیدا می نرم و بوسیله تازگی تعداد کاربران آن به ۳ میلیون کاربر رسیده است. 

جشنواره وب و موبایل ایران، بزرگ ترین و باسابقه ترین عرصه رقابت بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به فقره کرده و در فرجام هر سال بهینه اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با گزینش داوران برمی گزیند و مجسمه جشنواره را به آن ها اهدا می درنگ. همچنین تو این مهمانی داخل هر گروه در پاره رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه مردم نیز معرفی می شود.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]