کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، راه اندازی فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ غلام» داخل بخش موسسه ها و موسسات دولتی درون هر دو انشعاب داوری و مردمی، به نشانی برگزیده معرفی شد.

«تهران من» درگاه واحد عرضه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با مرام تسهیل گرفتن سرو های شهری و ایجاد یکپارچگی در آنها راه اندازی شده است.

این سامانه به نشانی my.tehran.ir تا کنون با ارائه خدمات برخط حوزه های طرح ترافیک، شهرسازی، مالیات شهرداری، ۱۳۷، فروش بلیت های شهری و ولایت ها درخت سرو دیگر به طور مداوم توسعه ظاهر می کند و به تازگی تعداد کاربران آن به ۳ میلیون کاربر رسیده است. 

مهمانی وب و موبایل ایران، بزرگ ترین و باسابقه ترین عرصه رقابت بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز بوسیله کار کرده و در ته هر سال بهترین اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با انتخاب داوران برمی گزیند و تندیس جشنواره را به آن ها اهدا می یواش. همچنین درون این جشنواره در هر دسته در بسرنوشت شوم دچار کردن رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه مردم نیز معرفی کردن می شود.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]