نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر مارچلو ماسترویانی بهترین بازیگر عجیب عید ونیز شد، از مدتی پیش بوسیله جمع بازیگران سریال «شهیدان باکری» پیوسته است. زمانی در دومین امتحان بازیگری خود نقش یک نوجوان را در دهه ۶۰ ایفا می کند که داوطلبانه به جبهه می جوی اما همراه دوستانش در محاصره دشمن بعثی برده می آید و بخاطر حی ماندن می کوشد.

حجازی فر که بیشتر با ورزش هایش در فیلم های محمدحسین مهدویان و ابراهیم حاتمی کیا شناخته می شود و یکی دو مجموعه تلویزیونی حزن در ترازنامه دارد، این مرحله خودش روی صندلی کارگردانی نشسته تا زندگی سرداران شهید آذربایجان غربی را در «شهیدان باکری» به شمایل بکشد. خود او بی آرامی نقش شهید مهدی باکری را در این سریال فاخر دفاع مقدسی ایفا می درنگ. روح الله زمانی در نمایی از سریال «شهیدان باکری»

زمانی برای بازی در «خورشید» از میان زیاد از ۳۰۰۰ نوجوان برگزیده شد که بیشتر آنها هم طفل حکم بودند. این بازیگر همراه دو همبازی افغانستانی خود شمیلا و ابوالفضل در خیابان های تهران مشغول کار و دستفروشی وجود که مجیدی و دستیارانش آنها را یافتند و برای بازی در سینما متقاعد کردند. هر چند کار کردن با این کودک ها به گفته کارگردان «خورشید» بیش ابکی بود.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]