کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت «تهرانِ غلام» تو حصه سازمان ها و موسسات دولتی تو هر دو انشعاب داوری و مردمی، به عنوان نخبه معرفی شد.

«تهران من» حضرت واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی است که از سال ۱۳۹۶ با هدف تسهیل گرفتن سرو های شهری و ایجاد یکپارچگی تو آنها راه اندازی شده است.

این سامانه بوسیله نشانی my.tehran.ir تا کنون با ارائه خدمات برخط حوزه های طرح ترافیک، شهرسازی، عوارض شهرداری، ۱۳۷، بیع بلیت های شهری و ده ها درخت سرو دیگر به طور مداوم توسعه مشهود می کند و به لطافت تعداد کاربران آن به ۳ میلیون کاربر رسیده است. 

جشنواره وب و موبایل ایران، بزرگ ترین و باسابقه ترین عرصه رقابت بین اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فارسی است که از سال ۱۳۸۷ آغاز به فقره کرده و تو انتها هر سال بهترین اپلیکیشن ها و وب سایت های فارسی را با انتخاب داوران برمی گزیند و مجسمه جشنواره را بوسیله آن ها اهدا می یواش. همچنین در این جشنواره تو هر گروه داخل بخش رای گیری های مردمی، محبوب ترین اثر از نگاه مردم نیز معرفی کردن می شود.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]