گونه اندازی کارخانه تولید پنل های خورشیدی درون روانسر | اشتغالزایی برای ۱۲۵۰ نفر

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تربیت حاتمی افزود: این سرمایه گذار آلمانی استراحت است به زودی روانی احداث واحد خویشتن را در شهرستان روانسر آغاز درنگ.

براساس آنچه دایره کل قناعت و دارایی کرمانشاه اعلام کرده، این سرمایه گذار راحتی است در ارضی به مساحت ۱۰ هکتار طرح خود را اجرایی و بخاطر یک هزار و ۲۵۰ نفر اشتغالزایی کند.

این شریک شدن آلمانی اعلام کرده است که داخل صورت اخذ مجوزهای لازم می تواند حجم سرمایه گذاری خویشتن را به ۳۵۰ میلیون یورو افزایش دهد.

دستیار هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه به آستان چند سرمایه گذار خارجی دیگر در استان نیز اشاره کرد و گفت: درون سه سال گذشته بیش از ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری اجنبی داخل استان کرمانشاه جذب شده است.

به گفته این مقام ارشد داخل استانداری کرمانشاه، درون سال گذشته ۲ سرمایه گذار چینی قضیه ایجاد کارخانه های خویشتن را در سطح استان آغاز کرده اند.

حاتمی با اشاره به اینکه یکی از این واحدها در بن فرآوری مواد معدنی است، افزود: شرکت فروآلیاژ متحد شرق آسیا با هدف تاسیس کارخانه تولید سیلیکون و منگنز در حال سرمایه گذاری ۱۰ میلیون یورویی در استان است.

وی افزود: این واحد اقتصادی که برای ۲۱۰ نفر اشتغالزایی خواهد داشت، آماده بهره برداری است و بوسیله رویت می رسد که تا اختتام سال خبردار حرکت دورانی تولید شود.

شاید دوست داشته باشید:

تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این […]

نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر […]

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت […]