عصبانیت علی کریمی از شایعات بی سابقه در مورد بیماری میناوند و انصاریان

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین علی کریمی، کاپیتان سابق آویشن ملی و نامزد زوجیت فدراسیون پیاده روی داخل نفوذ کردن به بیماری و حال نامساعد مهرداد میناوند و علی انصاریان متنی منتشر کرد که بوسیله تطویل زیر است:

این روزها همه نگرانیم و دلواپس، نگران دوستان و همبازی های قدیمی مان. رفقایی که داخل مقابله با کرونا لحظات سخت و دم گیری را امتحان می کنند، پس وجدان و اخلاق حرفه ای حکم می یواش که به دور از هر گونه رفتارهای نمایشی(Show Off) و شعارگونه به تامل جان مهرداد و علی لایق باشیم.

درون این ساعات پر استرس چه فرقی می کند که علی کریمی و امثال کریمی پیاده شدن میناوند و انصاریان باشند یا سایرین.

بسیاری  از عزیزان و دوستان مان در روزهای اخیر بر حسب مواجب کنار مهرداد و علی بوده اند. درون واقع ائتلاف دوستانه  و قلبی شکل خمود و هر کس بر حسب توان و ظرفیتی داشته برای کمک کنار هم جمع شده اند تا بلکه قدمی برای یاران خود بردارند.

همدردی و همت دوستان بوسیله رخساره گروهی است اما برخی شایعات و خبر پراکنی های غیرواقعی واقعا آزار مان می دهد، شایعاتی از قبیل تمهید دوا از قطر و دبی گرفته تا نوشتن پست هایی دروغین و ترفندهایی شیادی در پیج های اینستاگرامی برای سواستفاده از اتفاقات تلخ برای دوستان مان.

از همه عزیزان درخواست می کنم که به جای غرق شدن درون شایعات بی اساس فضای مجازی، برای بهبودی و صلح و صفا دو پیشکسوت عزیزمان کارمایه های مثبت پایگاه را نثار مهرداد و علی کنند.

دوستدار شما؛ علی کریمی

شاید دوست داشته باشید:

تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این […]

نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر […]

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت […]