اولین قهرمانی یوونتوس با پیرلو | رونالدو آقای گل تاریخ شد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین یوونتوس با تراب کریستیانو رونالدو و همچنین تراب آلوارو موراتا درون دقایق پایانی توانست ناپولی را شکست بدهد و فاتح سوپرجام ایتالیا شود.

 یووه با این سرما ابتدایی شیشه دوربین سال ۲۰۲۱ را به دست آورد و بدین ترتیب تیم پیرلو با جهت ای بیشتر بوسیله ادامه فصل نگاه می نرم.

بیانکونری ها نصف جزئي از جمله جالبی داخل لیگ ایتالیا نداشته اند و در حال فراهم ده امتیاز تا میلان صدرنشین بور دارند ولی غلبه پیاده شدن مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا قطعا برای آنها موافقت روحیه مدخل و خوشایندی است.کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس، در پیروزی دو پیاده شدن صفر بیانکونری ها برابر ناپولی، موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند و تو واقع راه را بخاطر قهرمانی تیمش همواره نم کند. رونالدو با این گل رکوردی تاریخی را ثبت کرد و اکنون بر کف اطاق تاریخ فوتبال ایستاده است.

فوق ستاره پرتغالی با گلزنی در این ورزش بوسیله تعداد ۷۶۰ گل تو کل دوران صنف ای خود در ورزش های رسمی رسید و رکورد ژوزف بیکان با ۷۵۹ تراب را شکست و اینک دگرگونی به بازیکنی شده که بیشترین تعداد گل را در بازی های رسمی تو کل تاریخچه بوسیله ثمر رسانده است. 

شاید دوست داشته باشید:

تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این […]

نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر […]

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت […]