بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای جنوبی اعلام کرد بار دیگر قرنطینه سراسری در ملک اجرا خواهد شد.

۷۲۲هزار شهروند آفریقای جنوبی که اشتغال هایی مرتبط با مرزوبوم گردشگری دارند از عموم افرادی بودند که ابتدا شدن از این اطلاع برای گیرایی متجاوز شیرهدار وجود. مدت کمی بود که این افراد پس از ماه ها قرنطینه تو قلمرو و محدودیت های مسافرتی بوسیله اشتغال های گیرایی بازگشته بودند و حالا بار دیگر باید از آن دست می کشیدند. تو اوایل ماه نوامبر مرزهای آفریقای جنوبی برای نخستین بار از زمان شیوع ویروس کرونا به روی مسافران باز شده وجود.

«لیزل متیوس» که یکی از مالکان آژانس های مسافرتی آفریقای جنوبی است می گوید: «شمار مسافران ورودی به کشور همچنان زیاد پایین است و این آمار بوسیله نسبت سال گذشته تا ۹۰ درصد کاهش داشته است.»

«متیوس» تو چهارماهه مبدا قرنطینه، تمام زمانش را صرف کردن موکول کردن تاریخ رزروها از سال ۲۰۲۰ به ۲۰۲۱ کرده است.

«لینا هندریک» هم که مدیر یک مهمانخانه در روستا «چسبیده» است می گوید به دلیل قوانین سختگیرانه قرنطینه آفریقای جنوبی تو اوایل ۲۰۲۰ تا اینکه نتوانسته با کمک گردشگران داخلی درآمدی داشته باشد.

به گفته «هندریک» داخل شرایط عادی پس از ماه مارس حساب گردشگران خارجی این منطقه کاهش پیدا می یواش با این حال گردشکران تویی از این منطقه بازدید می کنند. اما درون سال ۲۰۲۰ با وجود شیوع کرونا و به برهان قرنطینه برای ماه ها آدم در خانه های پایگاه ماندند.

«هندریک» که با شنیدن خبر اجرای انفراد های جدید کرونایی از اعاده شدن شرایط سال گذشته نگران است می گوید: «این وحشتناک است. روز پس از اخبار خبر اجرای قرنطینه جدید، ما پنج مورد ابطال رزرو داشتیم.»

آفریقای جنوبی هموار بوسیله نشانی یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان طی یک دهه اخیر شناخته شده است. بسیاری از ارگان های گردشگری نام قریه «کیپ تاون» را به نشانی یکی از برترین نقاط جهان برای بازدید قرار داده اند.

با وجود ثبت آمار سالانه بیش از ۱۶ میلیون بازدیدکننده اجنبی از این کشور طی سال های اخیر (پیش از مسری ویروس کرونا)، داخل سال ۲۰۱۷ تسهیم صنعت گردشگری آفریقای جنوبی در تولیدات ناخالص داخلی کشور ۲.۸ درصد اطلاع دادن شد که این میزان از تسهیم کشاورزی و ماهیگیری ملک بیشتر است.

شاید دوست داشته باشید:

تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این […]

نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر […]

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت […]