ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای با شرایط زرد کرونا آغاز شده و سینمادوستان در شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، سنندج، آبادان، کرج، همدان، زنجان، قزوین، باصفا آباد، بیرجند، کرمانشاه، اهواز، بوشهر، ارومیه، شیراز، بیجار، گنبد و گرگان در سالن های تاریک به تماشای آن بنشینند.

فراغت است سینماهای دو استان تهران و مازندران غصه بلافاصله بعد از تغییر وضعیت این مناطق و بهبود نسبی کرونا به جمع اکران کنندگان فیلم افزوده شوند. «دیدن این فیلم جرم است» شباهت هایی با «آژانس بلور ای» ابراهیم حاتمی کیا دارد و مهدی زمین پرداز، امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک نیت، احسان امانی و حمید ابراهیمی نقش های اصلی آن را بازی کرده اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «فقط یک فیلم پنج دقیقه ای می خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم ولی امونم ندادند… صدای آژیراشون داره نزدیک می شه… الان متشابه مور و ملخ می ریزن اینجا…» مجموع فروش دو روز اول اکران «دیدن این فیلم خطا است» کمی بیش از هفت میلیون تومان بوده است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نرم.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

شاید دوست داشته باشید:

تراب محمدی: فرصت سوزی ها باعث استرس می شود | اعلام خطر یحیی؛ فدراسیون جای آدمهای کوچک محو

به گزارش همشهری آنلاین، یحیی گل محمدی سپس از پیروزی یک بر صفر تیمش موافق سایپا اعتراف کرد: به اندیشه این […]

نخستین تصویر از بازیگر نوجوان ونیز در سریال دفاع مقدسی حجازی فر

به گزارش همشهری آنلاین، زمانی که تابستان امسال با ورزش در فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی نمدار اجر […]

کاربران «تهران من» به ۳ میلیون نفر رسید

به گزارش همشهری آنلاین، موسسه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهراناعلام کرد: در سیزدهمین مهمانی وب و موبایل ایران، سایت […]