خریدار مال دزدی: بزرگان فوتبال آسیا با من برای ریاست فدراسیون مصاحبت کردند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، پس از تعیین بلوغ و تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال در فیفا، حالا قرار است مجمع انتخاباتی این فدراسیون بخاطر انتخاب پست های هیئت رییسه برگزار شود تا اسب سواری ایران پس از بخشیدن ماه ها تکلیف آویشن مدیریتی اش مشخص شود.

داخل این میان تا اینکه گفته می شود ممکن است چهره های سرشناس فوتبال ایران متشابه مهدی مهدوی کیا، علی دایی خواه علی کریمی در این انتخابات باهم اتحاد کردن کنند تا سکان ریاست فدراسیون را برای چهار سال برعهده بگیرند. همه اینها در حالی است که ساختمان فدراسیون پیاده روی بابت بدهی به شرکت شستا به مزایده گذاشته شده است. تمثال | هم چشمی دایی و رونالدو توئیتری شد!

علی دایی داخل خصوص اینکه آیا نیت دارد درون انتخابات بزرگواری فدراسیون فوتبال شرکت درنگ یا خیر، بیان داشت: از طرف بزرگان هندبال آسیا تو بیرون از ایران و همچنین بزرگان فوتبال در داخل ایران با من گفتگو شد که داخل انتخابات فدراسیون فوتبال شریک کنم و برنامه های خود را تیمار بوسیله فدراسیون بدهم، اما هرگز مجهز به پیشگاه در چنین انتخاباتی نیستم و به هیچگاه نشانی تصویب نمی کنم که در انتخابات شرکت کنم. من به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی خورم.

وی افزود: تا همین امروز نمی دانستم خانه فدراسیون پیاده روی بوسیله مزایده گذاشته است. برای فوتبالی که ساختمان فدراسیونش بوسیله راحتی بوسیله مزایده گذاشته می شود، باید زاری کرد.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]