خریدار مال دزدی: بزرگان فوتبال آسیا با من برای ریاست فدراسیون مصاحبت کردند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، پس از تعیین بلوغ و تأیید اساسنامه فدراسیون فوتبال در فیفا، حالا قرار است مجمع انتخاباتی این فدراسیون بخاطر انتخاب پست های هیئت رییسه برگزار شود تا اسب سواری ایران پس از بخشیدن ماه ها تکلیف آویشن مدیریتی اش مشخص شود.

داخل این میان تا اینکه گفته می شود ممکن است چهره های سرشناس فوتبال ایران متشابه مهدی مهدوی کیا، علی دایی خواه علی کریمی در این انتخابات باهم اتحاد کردن کنند تا سکان ریاست فدراسیون را برای چهار سال برعهده بگیرند. همه اینها در حالی است که ساختمان فدراسیون پیاده روی بابت بدهی به شرکت شستا به مزایده گذاشته شده است. تمثال | هم چشمی دایی و رونالدو توئیتری شد!

علی دایی داخل خصوص اینکه آیا نیت دارد درون انتخابات بزرگواری فدراسیون فوتبال شرکت درنگ یا خیر، بیان داشت: از طرف بزرگان هندبال آسیا تو بیرون از ایران و همچنین بزرگان فوتبال در داخل ایران با من گفتگو شد که داخل انتخابات فدراسیون فوتبال شریک کنم و برنامه های خود را تیمار بوسیله فدراسیون بدهم، اما هرگز مجهز به پیشگاه در چنین انتخاباتی نیستم و به هیچگاه نشانی تصویب نمی کنم که در انتخابات شرکت کنم. من به درد ریاست فدراسیون فوتبال نمی خورم.

وی افزود: تا همین امروز نمی دانستم خانه فدراسیون پیاده روی بوسیله مزایده گذاشته است. برای فوتبالی که ساختمان فدراسیونش بوسیله راحتی بوسیله مزایده گذاشته می شود، باید زاری کرد.

شاید دوست داشته باشید:

به چه برهان شهریار یک منطقه کم ارزش بخاطر خرید باغ ویلا است؟

در شهرهای ارشد مانند تهران، به دلیل افزایش و رشد انباشتگی ساختمان ها به صورت آپارتمانی مصنوع می شوند. از […]

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]