خاصیت کندرو جامعه مدرسین به اظهارات جنجالی امجد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، اجتماع مدرسین مملکت علمیه قم داخل پاسخ به سخنان جنجالی روزهای اخیر اعلام کرد: دشمنان برای ضربه زدن به تزیین اسلامی بوسیله جایگاه حیاتی و پراهمیت ولایت پی برده اند و در تلاشی نامبارک می کوشند هجمه ها و شبهات شیطانی خود را با تیرهایی مسموم بوسیله سمت روستا پرتاب کنند. در این میان انفراد غیر و حیران غفلت زده، خود را هیزم آتش دشمن کرده و مزرعه اعمال سابق خود را نیز به آتش کشیده است. تا جایی که در دفاع از یک مهره اصلی متخاصم دشمن و سرو جاسوسی درون غوغا اطلاعاتی و تروریستی رسانه ای تمام قد هوشیار میدان شده و بجهت خوارج بخاطر ولی و معصوم اجتماع شیار و نشان می کشد.

فساد روح و قلب مریض دشمنان ولایت در عیاشی اصطلاح آنان آشکار است و زرنگ پهلو عمق حیات آنان چنان تیری خورده است که چشمانشان قادر به خشکی امدن دیدن اسلوب و صلاح نیست. آنان که داخل فضای غبارآلود فتنه ۸۸ در کشتزار خود بذر خمیدگی از ریشه پاشیدند و به خشکی امدن آن هرز آبهای متعفن را جاری ساختند امروز سقوط و نکبت خود را درو می کنند. این اباطیل از کسانی که تو فتنه، سرگردان و حیران شده بودند و حیله شیطان، آنان را ربوده وجود بی سابقه و بعید نیست و نرمی تأییدی بر این حقیقت است که استنکاف از ولایت، غوطه نوشیدن درون جهالت را به همراه خواهد آورد.

فقیهی آگاه با روحی بلند و نفسی مزکی سالهاست با اشاعه معارف اسلام ناب، جبهه استکبار را ذلیل و ریاضت کش کرده است و عمق نفوذ اندیشه نهضت اسلامی را تا پشت مرزهای جبهه کفر هدایت کرده است. این قافله سالار و راهبر امین تیمار در نگاه مؤمنین و مستضعفان دنیا و هم درون نگاه دشمنان بوسیله عنوان مقتدرترین مدیر و سیاستمدارترین فقیه شناخته شده است و تدبیرها و تربیت هایش تحلیلگران جهانی را مدهوش و متعجب کرده است. تدبیرهایی که سنگین ترین توطئه ها را خنثی و ژرف ترین مانور ها را ناکام گذاشته است. چه ابله و شب زده اند کسانی که چشم خود را بر این حقایق تابناک می بندند و زبان خویشتن را بوسیله جسارت می آلایند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اطلاع دادن می دارد؛ پیوند عمیق انسان و امت امام شناس محکم تر از آن است که این سبک مغزی ها ضربه به آن دانا کند و ولایت، خال وفاق و جماعت اتصال ملت مسلمان ایران است.

خویشتن داری ها داخل طبق گویش درشت و لغزش های فراوان فدایی از نفس های ناپاک، علامت از سعه صدر مؤمنین دارد و مجالی برای بازگشت و ضایع شناسی است. امید داریم خداوند عبرت های روزگار و کیفرهای پیش رویش را به خشکی امدن ولی نشناسان آشکار درنگ و تقوا، آنان را از درافتادن درون اشتباهات و غلط در پرتگاه ها مانع گردد.

ثُمَّ کَانَ عَاقِبَةَ الَّذِینَ أَسَاءُوا السُّوأَیٰ أَنْ کَذَّبُوا بِآیَاتِ اللَّهِ وَکَانُوا بِهَا یَسْتَهْزِئُونَ

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سید هاشم حسینی بوشهری
مهتر شورای برجسته جامعه مدرسین مملکت علمیه قم

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]