خبر خوش وزیر صنعتی درباره خودرو

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت درون حاشیه مجمع کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضرت در جمع خبرنگاران بیان کرد: خوشبختانه همکاری و تعامل بسیار خوبی میان ما و نمایندگان باشگاه وجود دارد و بنده تو دستور کار های خود اعلام کردنم که بخاطر اتخاذ تصمیمات اقتصادی عمده وزارتخانه، بخش خصوصی، تشکل های آن و محفل های تخصصی نقش دارند.

وی افزود: ما تقریبا در تصمیمات مهمی مشابه خودرو، فولاد و معادن به توافقات بسیار خوبی رسیده ایم و دامنه بوسیله دامنه داخل حال اجرایی سازی آن هستیم.

  جدیدترین خبرها و رویدادها را درون اینستاگرام همشهری آنلاین بخوانید  (کلیک کنید)

وزیر صمت تاکید کرد: در میتینگ امروز مجتمع صنایع تعدادی از نمایندگان سوالاتی از بنده داشتند که البته ضایع آنهاست و ما باید به نشانی قوطی پاسخگوی وکلای ملت باشیم. مناظره حقیقی میتینگ امروز حلقه صنایع بوسیله فولاد و شیوه روزنامه متاخر آن معطوف حیات و نمایندگان از من درخواست کردند که در اجرای این طریق نامه قاطعیت و بازرسی بیشتری صورت گیرد و خوشبختانه از دو هفته گذشته که داخل حال اجرایی سازی دستورالعمل مذکور هستیم نرخ ها درون این حوزه متعادل زیرفون شده و تقریباً محاکمه کلی وزارت صمت این بود که نمایش محصولات فولادی کاملا در بورس عارض گیرد.

وی ادامه قسط: اگر عرضه فولاد در بورس صورت گیرد با توجه به مازاد تولید کشور قیمت ها تو میدان متعادل خواهد شد.

پیکار حسینی گفت: فداکار نمایندگان در حوزه های انتخابیه خود در حوزه معادن دچار مشکلاتی هستند که پاسخ قانع کننده ای به این موضوع دادم که البته فدایی دوستان قانع نشدند و راحتی شد معاونین بنده به صورت میدانی مشکلات را رصد کنند.

وزیر صمت تصریح کرد: دادرسی عمومی ما این است که کالاهای ضروری و اولویت دار به حد نیاز وارد کشور شود و دادرسی جدید ستاد اقتصادی شانس مبنی پهلو رفع مقاطعه صادرکنندگان از محل واردات کالا متجاوز هوشمندانه حیات و صادرات ما در دو ماه اخیر افزایش یافت و تا اختتام سال بیشتر بی قراری خواهد شد.

وی گفت: در چند روز و هفته های اخیر ما داخل فدایی لوازم روند کاهش ارج را تماشاچی بودیم و ان شاءالله این گونه دنباله پدیدار کند.

رزم حسینی تاکید کرد: ما در پنج نهاده که دولت به آن ارز ۴۲۰۰تومانی اختصاص داده به پیمانه کم ارزش وارد کردیم و البته ممکن است در توزیع خطاهایی صورت گیرد که مسئول آن وزارت جهاد کشاورزی است، اما ما در حوزه خودمان نهاده به پیمانه کافی تحویل دادیم، ولی به هر حال دو نرخی بودن ارز شاق اساسی و فسادزاست که امیدواریم گشایش روبرو درنگ.

وزیر صمت درباره آزاد سازی واردات خودرو در سال آینده بیان کرد: طرح خودرو داخل علت شکستن انحصار است، فدایی تولیدکنندگان حصه خصوصی داخل حال تولید هستند و ما می خواهیم فضا را برای آن ها باز کنیم کمااینکه برخی تولید کنندگان در حال تولید خودرو هستند، همچنین در حوزه خودروسازان دولتی نیز تا پایان سال ۵۰ درصد تکثیر تولید خواهیم داشت و در چند روز اخیر حزن قیمت خودرو کاهش یافته است که پندار می کنم پیدا یواش.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]