یک سومین بیماران کرونا همزمان مشکلات تنفسی و گوارشی دارند | نشانه های ابتلای پنهان به کرونا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، صابر راست پرست متخصص مصیبت های عفونی گفت: ویروس کرونا با پایین تر تاثیر قرار اعطا کردن هرکدام از اندام ها و بافتن های بدن می تواند باعث ایجاد مالیات و علائم داخل بیماران شود، بی اشتهایی و لینت مزاج دشوار گوارشی بسیار شایعی است که تو بیماران کرونایی دیده می شود.

وی اظهار داشت: همزمانی ابتلا به لینت مزاج و دردهای شکمی تو بیماران مشغول به کرونا که علائم گوارشی داشته اند، احتمال بستری شدن آنها درون مقدر شدن مراقبت های ویژه را بیشتر می کند.

حق پرست دنباله داد: یکی از نشانه های بیماری کرونا، بیحالی و ضعف است که حدود ۳۰ درصد از افرادی که با علائم کرونا به درمانگاه ها مراجعه می کنند، دارای اختلالات گوارشی هم هستند که درون هر یک به شکل مختلفی بروز می کند.

وی تاکید کرد: فدایی از افراد دستخوش بی اشتهایی، تعدادی دیگر لینت مزاج و عده ای دچار حالت تهوع می شوند که منجر بوسیله ضعیف شدن بدن و از دست رفتن مقاومت آن برای مقابله با ویروس می شود.

حق پرست مداومت کرد: مردم ملتفت باشند اگر ظرفیت تهی سازی بسیار بیشتر از حد طبیعی و شاداب نم از گذشته است، احتمال دارد این کار نشان ابتلای پنهان به کرونا در فرد باشد.

متخصص بیماری های عفونی پیش روی داشت: استثنا از نشر ویروس از طریق سرفه و راه های هوایی، آلودگی محیطی عامل مهمی در انتقال این بلای ناگهانی است، ویروس می تواند با سرعت و غلبه زیادی منتقل شود و از قاعده دست، غذا، آب و محیط اطراف را آلوده کند و داخل صورت متوجه شدن ذرات آلوده به دهان، بینی یا چشم های بی نظیر باعث ابداع عفونت می شود.

حق پرست ادامه انصاف: افراد باید به تمیز کردن فضا دوش توجه ویژه ای داشته باشند و در عارض امکان برای بیماران مبتلا به کرونا حمام و کابینه جدا تو نظر پژمرده شود.

وی شستشوی مجدد دست ها، ضد عفونی کردن اشیا و سطوح، حفظ بهداشت شخصی، جلوگیری از کاربرد مواد غذایی خام، جوشاندن آب قبل از نوشیدن را ضروری دانست و گفت: ملبس بودن کرونا باعث شده بوسیله استراحت بوسیله دیگران منتقل شده و آن ها را آلوده کند، به همین دلیل از تعاملات نزدیک خودداری کنید. اگر تیر های بود ویروس را مشاهده کنید، استراحت کرده و هنگام سرفه و عطسه کردن، دهان و بینی تان را با دستمال یا شال گردن بپوشید زیرا تو غیر این صورت، زمینه ارجاع ویروس را حاضر کرده اید.

این متخصص بیماری های عفونی افزود: دستمال های مصرف شده را دوباره مصرف نکنید و بناء را مرتب ضد عفونی کنید.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]