یک سومین بیماران کرونا همزمان مشکلات تنفسی و گوارشی دارند | نشانه های ابتلای پنهان به کرونا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، صابر راست پرست متخصص مصیبت های عفونی گفت: ویروس کرونا با پایین تر تاثیر قرار اعطا کردن هرکدام از اندام ها و بافتن های بدن می تواند باعث ایجاد مالیات و علائم داخل بیماران شود، بی اشتهایی و لینت مزاج دشوار گوارشی بسیار شایعی است که تو بیماران کرونایی دیده می شود.

وی اظهار داشت: همزمانی ابتلا به لینت مزاج و دردهای شکمی تو بیماران مشغول به کرونا که علائم گوارشی داشته اند، احتمال بستری شدن آنها درون مقدر شدن مراقبت های ویژه را بیشتر می کند.

حق پرست دنباله داد: یکی از نشانه های بیماری کرونا، بیحالی و ضعف است که حدود ۳۰ درصد از افرادی که با علائم کرونا به درمانگاه ها مراجعه می کنند، دارای اختلالات گوارشی هم هستند که درون هر یک به شکل مختلفی بروز می کند.

وی تاکید کرد: فدایی از افراد دستخوش بی اشتهایی، تعدادی دیگر لینت مزاج و عده ای دچار حالت تهوع می شوند که منجر بوسیله ضعیف شدن بدن و از دست رفتن مقاومت آن برای مقابله با ویروس می شود.

حق پرست مداومت کرد: مردم ملتفت باشند اگر ظرفیت تهی سازی بسیار بیشتر از حد طبیعی و شاداب نم از گذشته است، احتمال دارد این کار نشان ابتلای پنهان به کرونا در فرد باشد.

متخصص بیماری های عفونی پیش روی داشت: استثنا از نشر ویروس از طریق سرفه و راه های هوایی، آلودگی محیطی عامل مهمی در انتقال این بلای ناگهانی است، ویروس می تواند با سرعت و غلبه زیادی منتقل شود و از قاعده دست، غذا، آب و محیط اطراف را آلوده کند و داخل صورت متوجه شدن ذرات آلوده به دهان، بینی یا چشم های بی نظیر باعث ابداع عفونت می شود.

حق پرست ادامه انصاف: افراد باید به تمیز کردن فضا دوش توجه ویژه ای داشته باشند و در عارض امکان برای بیماران مبتلا به کرونا حمام و کابینه جدا تو نظر پژمرده شود.

وی شستشوی مجدد دست ها، ضد عفونی کردن اشیا و سطوح، حفظ بهداشت شخصی، جلوگیری از کاربرد مواد غذایی خام، جوشاندن آب قبل از نوشیدن را ضروری دانست و گفت: ملبس بودن کرونا باعث شده بوسیله استراحت بوسیله دیگران منتقل شده و آن ها را آلوده کند، به همین دلیل از تعاملات نزدیک خودداری کنید. اگر تیر های بود ویروس را مشاهده کنید، استراحت کرده و هنگام سرفه و عطسه کردن، دهان و بینی تان را با دستمال یا شال گردن بپوشید زیرا تو غیر این صورت، زمینه ارجاع ویروس را حاضر کرده اید.

این متخصص بیماری های عفونی افزود: دستمال های مصرف شده را دوباره مصرف نکنید و بناء را مرتب ضد عفونی کنید.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]