عزیزی و شمسی پور بوسیله کانون اسلوب یافتند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، از مجموع ۴۶ هزار و  ۳۵۳ آرای مأخوده صحیح؛ ابراهیم عزیزی با کسب هزار و ۲۱ هزار و ۹۶۶ رأی در حوزه انتخابیه کرمانشاه به عنوان منتخب مردم شناخته شد.

مجتبی شمسی پور نیز از حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو در این مرحله از یازدهمین دوره انتخابات به مجتمع شورای اسلامی راه یافت.

با آرای ۶۶۱ هزار نفر از مردم استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه، روز دوم اسفند ۱۳۹۸ تکلیف ۶ گردون از ۸ کرسی نمایندگی استان تو یازدهمین دوروبر حلقه شورای اسلامی مشخص شد اما رقابت تو ۲ مرزوبوم و بر سر ۲ صندلی دیگر به وهله دوم کشید.

تو دور نخست عبدالرضا مصری و محمد رشیدی از مرزوبوم انتخابیه کرمانشاه، آرش زره قد لهونی از حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، علی رضایی از مملکت انتخابیه کنگاور، چیز پهن و هرسین، سید جواد حسینی کیا از سنقروکلیایی و شهریار حیدری از حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب راهی ساختمانی ملت شدند.

ولی رقابت سلمان محمدی بابازیدی و ابراهیم عزیزی بخاطر یک کرسی ابدی مانده در شهرستان کرمانشاه و مجتبی قدری پور و نادر نادری در حوزه اسلام آباد مغرب و دالاهو به دور دوم کشید.

شروع بنا بود که انتخابات دور دوم ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شود اما عالمگیر ویروس کرونا همگی چیز را بوسیله هم ریخت و این انتخابات را بی قراری پنج ماه پشت انداخت و به ۲۱ شهریور موکول کرد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر پری ۸ پلیس داخل مجتمع شورای اسلامی دارد.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]