عزیزی و شمسی پور بوسیله کانون اسلوب یافتند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، از مجموع ۴۶ هزار و  ۳۵۳ آرای مأخوده صحیح؛ ابراهیم عزیزی با کسب هزار و ۲۱ هزار و ۹۶۶ رأی در حوزه انتخابیه کرمانشاه به عنوان منتخب مردم شناخته شد.

مجتبی شمسی پور نیز از حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو در این مرحله از یازدهمین دوره انتخابات به مجتمع شورای اسلامی راه یافت.

با آرای ۶۶۱ هزار نفر از مردم استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه، روز دوم اسفند ۱۳۹۸ تکلیف ۶ گردون از ۸ کرسی نمایندگی استان تو یازدهمین دوروبر حلقه شورای اسلامی مشخص شد اما رقابت تو ۲ مرزوبوم و بر سر ۲ صندلی دیگر به وهله دوم کشید.

تو دور نخست عبدالرضا مصری و محمد رشیدی از مرزوبوم انتخابیه کرمانشاه، آرش زره قد لهونی از حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، علی رضایی از مملکت انتخابیه کنگاور، چیز پهن و هرسین، سید جواد حسینی کیا از سنقروکلیایی و شهریار حیدری از حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب راهی ساختمانی ملت شدند.

ولی رقابت سلمان محمدی بابازیدی و ابراهیم عزیزی بخاطر یک کرسی ابدی مانده در شهرستان کرمانشاه و مجتبی قدری پور و نادر نادری در حوزه اسلام آباد مغرب و دالاهو به دور دوم کشید.

شروع بنا بود که انتخابات دور دوم ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شود اما عالمگیر ویروس کرونا همگی چیز را بوسیله هم ریخت و این انتخابات را بی قراری پنج ماه پشت انداخت و به ۲۱ شهریور موکول کرد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر پری ۸ پلیس داخل مجتمع شورای اسلامی دارد.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]