برگی دیگر از رسوایی دولت ترامپ؛ افشای ادعای کذب علیه ایران

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از رویترز نوشت: همدستی های مزبور با رد این توقع که مقصد نفتکش ها ونزوئلا بوده است، معارفه دادند که بنا بود این شناورها به قلمرو جزیره ای ترینیداد و توباگو درون دریای کارائیب بروند تا حمل آنها به مشتریانی تو پرو و کلمبیا فروخته شود.

وزارت دادگستری آمریکا ماه پیش اعلام کرد که یک میلیون و ۱۱۶ هزار بشکه سوخت «به مقصد ونزوئلا» را برده کرده است. شکایت مالکان محموله های بنده شده نفتی از آمریکا | مقصد نفتکش ها ترینیداد بود خیر ونزوئلا تاثیر ترامپ به ادعاها درباره درگیر محموله های سوخت ایران توسط آمریکا

این انبازی های بین المللی در شکایتی که دیروز تسلیم دادگاه کردند، عبارتند از همدستی بیانگر (Mobin International Limited) منیع در امارات متحده عربی که اعلام کرده سرور محموله نفتکش های “بِلا” و “برینگ” است، همدستی بنزین عمان (Oman Fuel) که در انگلیس ثبت شده و اخبار کرده که مالک حمل نفتکش های “پاندی” و “لونا” است و باهم اتحاد کردن سوخت سوهر (Sohar Fuel) که اطلاع دادن کرده مالک قدری از محموله نفتکش “لونا” است.

این همدستی ها گفته اند که محموله ها را به شریک شدن سیتی کارمایه (Citi Energy FZC) مستقر تو امارات متحده عربی، پیش فروش کرده بودند ولی پرداخت وجه هنگام تحویل بار انجام می شد که با توقیف نفتکش ها توسط آمریکا مغشوش شده است.

حدود ۲۰ روز پیش یک مقام آمریکایی مدعی شده وجود که دولت واشنگتن بخاطر نخستین بار کشتی هایی را که گفته می شود حامل سوخت از ایران به جانب ونزوئلا بوده اند، توقیف کرده است.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]