برگی دیگر از رسوایی دولت ترامپ؛ افشای ادعای کذب علیه ایران

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از رویترز نوشت: همدستی های مزبور با رد این توقع که مقصد نفتکش ها ونزوئلا بوده است، معارفه دادند که بنا بود این شناورها به قلمرو جزیره ای ترینیداد و توباگو درون دریای کارائیب بروند تا حمل آنها به مشتریانی تو پرو و کلمبیا فروخته شود.

وزارت دادگستری آمریکا ماه پیش اعلام کرد که یک میلیون و ۱۱۶ هزار بشکه سوخت «به مقصد ونزوئلا» را برده کرده است. شکایت مالکان محموله های بنده شده نفتی از آمریکا | مقصد نفتکش ها ترینیداد بود خیر ونزوئلا تاثیر ترامپ به ادعاها درباره درگیر محموله های سوخت ایران توسط آمریکا

این انبازی های بین المللی در شکایتی که دیروز تسلیم دادگاه کردند، عبارتند از همدستی بیانگر (Mobin International Limited) منیع در امارات متحده عربی که اعلام کرده سرور محموله نفتکش های “بِلا” و “برینگ” است، همدستی بنزین عمان (Oman Fuel) که در انگلیس ثبت شده و اخبار کرده که مالک حمل نفتکش های “پاندی” و “لونا” است و باهم اتحاد کردن سوخت سوهر (Sohar Fuel) که اطلاع دادن کرده مالک قدری از محموله نفتکش “لونا” است.

این همدستی ها گفته اند که محموله ها را به شریک شدن سیتی کارمایه (Citi Energy FZC) مستقر تو امارات متحده عربی، پیش فروش کرده بودند ولی پرداخت وجه هنگام تحویل بار انجام می شد که با توقیف نفتکش ها توسط آمریکا مغشوش شده است.

حدود ۲۰ روز پیش یک مقام آمریکایی مدعی شده وجود که دولت واشنگتن بخاطر نخستین بار کشتی هایی را که گفته می شود حامل سوخت از ایران به جانب ونزوئلا بوده اند، توقیف کرده است.

شاید دوست داشته باشید:

تعطیلی یک فروشگاه داخل ایلام به دلیل ازدحام جمعیت

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پس از گزارش تجمع داخل یکی از فروشگاه های ایلام برای ابتیاع […]

یک سومین بیماران کرونا همزمان مشکلات تنفسی و گوارشی دارند | نشانه های ابتلای پنهان به کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، صابر راست پرست متخصص مصیبت های عفونی گفت: ویروس کرونا با پایین تر […]