کاهش ۱۷ درصدی تولید کربن در معلول بحران کووید ۱۹

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بر ماخذ این تحقیقات تو زمان بلندی شیوع کووید ۱۹ در ماه آوریل ۲۰۲۰ میلادی، در مقایسه با ماه آوریل سال گذشته، میزان تولید کربن یومیه در گیتی ۱۷ درصد معادل ۱۷ میلیون تن کاهش یافته است. دادرسی های دولتی برای قرنطینه عمومی در ۶۹ ملک گیتی عامل ۹۷ درصد از کاهش تولید دی اکسید کربن بوده است.

کاهش ۴۳ درصدی کربن تولید شده در اثر حمل و نقل زمینی، نقش مهمی در کاهش کلی تولید کربن داخل این دوره داشته است. کاهش کربن تولیدی صنایع و نیروگاه ها نیز حدود ۴۳ درصد از این ۱۷ میلیون تن را بوسیله خویشتن ویژه داده است.

با وجود این که صنایع هوایی زیادترین آسیب را در پی مسری کووید ۱۹ بردبار شدند، تنها به میزان ۱۰ درصد درون کاهش کربن نقش داشته اند.

افزایش تولید کربن شاگرد از قرنطینه شدن مردم در ساختمان های مسکونی و فعالیت های خانگی در مقایسه با کربن تولید شده در سایر جزء ها، قطره ای تو طبق دریاست.

بوسیله اعتقاد محققان با بود این که قرنطینه عمومی موجب کاهش برازنده توجه مصرف انرژی و تولید دی زنگ کربن در جهان شده است، این تغییرات مستحکم نخواهد بود؛ چرا که این کاهش حاصل تغییرات بنیادین در ساختار اقتصاد، حمل و نقل خواه جهیز کارمایه نیست.

شاید دوست داشته باشید:

حضور دایره فاوای شهرداری تهران داخل نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰)

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط اشتراکی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، بازیگران متنوع زیست بوم نوآوری […]

خاطره بازی با شهرنمای نقشه تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در سامانه نقشه تهران […]

حضور سازمان فاوای شهرداری تهران تو نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰)

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهران، بازیگران مختلف زیست جغد […]