هجوم زنبورهای قاتل آسیایی به مقبره آمریکا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، این حشره غول کالبد که بوسیله آسانی می تواند تمام زنبورهای عسل یک یا چند کندو را از بین ببرد، سابقه کشتن انسان ها را هم داخل کارنامه دارد و سم مرگبار آن با زدن چند نیش پیاپی جان انسان را می گیرد. ساکنان دهات واشنگتن تو روزهای گذشته ابن زنبورهای قاتل را در برزن و خیابان دیده و به شدت باک کرده اند.

گزارش های بدوی ادخال زنبور قاتل آسیایی به خاک آمریکا تو ماه دسامبر منتشر شد و زنگ هشدار را بخاطر مردم این کشور به لحن درآورد. فعالیت این راه زنبور داخل ماه آوریل با بهتر شدن محیط بیشتر می شود و زنبورهای انگبین اروپایی نیکوترین طعمه و خوردنی برای خوبشاوندان غول پیکر خود هستند. کافی است سه چهار زنبور قاتل آسیایی رگه کندوهای شهد را بگیرند و دسترنج زنبورها و زنبورداران را داخل چسم به خشکی امدن بی آرامی کوفتن از آن خود کنند.

تاد ماری، لله حشره شناسی دانشگاه ایالتی واشنگتن از مردم امید ابتدا این حشره های قاتل را بشناسند و سپس بوسیله زنبورداران محلی بخاطر مبارزه با آنها دستیار کنند. او گفت: حالا که تعداد این مهمان های ناخوانده کمتر است، ما باید رفتارشان را بشناسیم و بدانیم چگونه خطر زنبور قاتل آسیایی را از بین ببریم. این بهترین فرصت برای آدم برای مبارزه با حشره قاتل است.

بوسیله دیدن می رسد شیوع ویروس کرونا و افزایش تصادفی تعداد بیماران و قربانیان کووید-۱۹ بهترین درس را به مردم و دانشمندان آمریکایی برای مقابله با بحران های تازه داده است. برخی معتقدند اگر شانس دانلد ترامپ به هشدارهای اولین درباره خطر کرونا بی اعتنایی نمی کرد، امروز آمریکا صدرنشین آمار مرگ و میر شاگرد از وبروس مرگبار داخل دنیا نبود.

یک زنبور قاتل آسیایی بوسیله کمیت انگشت شصت مردم جوان است و بهترین نشانه برای شناسایی آنها، وجود انبوه زنبورهای عسل بدون قاعده دوروبر کندوهاست. هر سال داخل ژاپن ۵۰ نفر از نیش زنبور قاتل می میرند و البته فقط وقتی بوسیله انسان حمله می کنند که عاطفه ریسک کنند.

با ترویج گزارش ورود زنبورهای قاتل آسیایی به مزار آمریکا در نامه نیویورک تایمز، انسان در کامنت های خویشتن به یک نکته بیشتر رمز کرده اند؛ اینکه در زمانه قحطی، طاعون و جنگ، جای یک حشره غول پیکر مرگبار خالی وجود که آن بی قراری خودش را رساند.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]