جانور آزاری ارتش آمریکا عدالت حامیان حقوق حیوانات را درآورد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تو تارنمای اداره «حامیان رعایت اصول اخلاقی در مقابل جانوران» (پیتا) آمده است کاربرد از حیوانات حی در مانور های نظامی کبرای زرین (Cobra Gold)، سربازان را درون معرض خطر ابتلا به بلای ناگهانی های مشترک انسان و جانور شبیه ویروس کرونا استراحت می دهد.

پیتا ضمن درخواست خاتمه استفاده از حیوانات تو این تمرین های نظامی پیشنهاد کرد که راه های آموزشی موثرتر، اخلاقی تر و بدون مصرف از حیوانات بوسیله کار محزون شود.

پنتاگون هنوز به این روزنامه واکنشی علامت نداده است.
 
کبرای زرین به بزرگترین رزمایش لشکری چندملیتی منطقه هند و اقیانوس آرام اطلاق می شود که تمرین با مهمات جنگی، خرابکاری مین و نمایش حمله آبی – خاکی بخشی از مراحل مختلف آن را تشکیل می دهد.

تو جریان این رزمایش مربیان تایلندی، بقا در جنگل را آموزش می دهند. تصاویر سپاه آمریکا از تمرین هایی که در اواخر زمستان پارینه برگزار شد، نشان می دهد که تفنگداران دریایی مبتلا نوشیدن خون مار کبرا و اسقاء کردن عقرب زنده هستند.

همچنین در فیلمی که پیتا از این رزمایش منتشر کرده است، تفنگداران دریایی با دستان تهی مرغ ها را کشته و مارمولک ها را زنده زنده پوست کنده و می خورند.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]