جانور آزاری ارتش آمریکا عدالت حامیان حقوق حیوانات را درآورد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تو تارنمای اداره «حامیان رعایت اصول اخلاقی در مقابل جانوران» (پیتا) آمده است کاربرد از حیوانات حی در مانور های نظامی کبرای زرین (Cobra Gold)، سربازان را درون معرض خطر ابتلا به بلای ناگهانی های مشترک انسان و جانور شبیه ویروس کرونا استراحت می دهد.

پیتا ضمن درخواست خاتمه استفاده از حیوانات تو این تمرین های نظامی پیشنهاد کرد که راه های آموزشی موثرتر، اخلاقی تر و بدون مصرف از حیوانات بوسیله کار محزون شود.

پنتاگون هنوز به این روزنامه واکنشی علامت نداده است.
 
کبرای زرین به بزرگترین رزمایش لشکری چندملیتی منطقه هند و اقیانوس آرام اطلاق می شود که تمرین با مهمات جنگی، خرابکاری مین و نمایش حمله آبی – خاکی بخشی از مراحل مختلف آن را تشکیل می دهد.

تو جریان این رزمایش مربیان تایلندی، بقا در جنگل را آموزش می دهند. تصاویر سپاه آمریکا از تمرین هایی که در اواخر زمستان پارینه برگزار شد، نشان می دهد که تفنگداران دریایی مبتلا نوشیدن خون مار کبرا و اسقاء کردن عقرب زنده هستند.

همچنین در فیلمی که پیتا از این رزمایش منتشر کرده است، تفنگداران دریایی با دستان تهی مرغ ها را کشته و مارمولک ها را زنده زنده پوست کنده و می خورند.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]