میلیون ها نفر در مسیر طوفان شدید هند و بنگلادش

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، طبق پیش بینی کارشناسان هواشناسی طوفان سهمگین آمفان تا ساعاتی دیگر مناطقی از هند و بنگلادش را درمی نوردد. میلیون ها نفر از سکنه این مناطق در هر دو سرزمین به منظور آماده سازی برای مقابله با طوفان، خانه های خویشتن را ترک کرده و به پناهگاه ها منتقل شده اند.

نیز همه گیری بیماری کووید ۱۹ مدیریت وضعیت فوق را برای مقامات هر دو قلمرو مشکل کرده است.

تو دو سرزمین هند و بنگلادش از مدارس و بناء های دیگر درخواست شده تا بوسیله لباس پناهگاه های بلافاصله آماده شوند اما در شرایط مسری کروناویروس و لزوم حفظ فاصله گذاری مدنی بوسیله حیات تعداد بیشتری از این مسکن ها نیاز است.  

پلیس ایالت بنگال غربی داخل هند که مقابل پیش بینی ها با وقوع تندباد آمفان بیشترین خسران را متحمل خواهد شد، اخبار کرد: اکثر مردم تمایلی به پیشگاه در پناهگاه ها ندارند چرا که نگرانند داخل معرض ابتلا بوسیله مصیبت کووید ۱۹ راحتی گیرند.

کارشناسان هواشناسی اعلام خطر داده اند که آمفان یکی از بزرگترین طوفان ها در یک دهه گذشته است. انتظار می رود سرعت حرکت این تندباد ۱۸۵ کیلومتر داخل زمانه باشد که به لحاظ رده بندی شدت در سطح پنجم قرار می گیرد.

همچنین مقامات بنگلادش ابراز نگرانی کرده اند که طوفان آمفان از طوفان سیدر که سال ۲۰۰۷ این سرزمین را درنوردید و حدود ۳۵۰۰ کشته برجا گذاشت، شدیدتر باشد.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]