میلیون ها نفر در مسیر طوفان شدید هند و بنگلادش

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، طبق پیش بینی کارشناسان هواشناسی طوفان سهمگین آمفان تا ساعاتی دیگر مناطقی از هند و بنگلادش را درمی نوردد. میلیون ها نفر از سکنه این مناطق در هر دو سرزمین به منظور آماده سازی برای مقابله با طوفان، خانه های خویشتن را ترک کرده و به پناهگاه ها منتقل شده اند.

نیز همه گیری بیماری کووید ۱۹ مدیریت وضعیت فوق را برای مقامات هر دو قلمرو مشکل کرده است.

تو دو سرزمین هند و بنگلادش از مدارس و بناء های دیگر درخواست شده تا بوسیله لباس پناهگاه های بلافاصله آماده شوند اما در شرایط مسری کروناویروس و لزوم حفظ فاصله گذاری مدنی بوسیله حیات تعداد بیشتری از این مسکن ها نیاز است.  

پلیس ایالت بنگال غربی داخل هند که مقابل پیش بینی ها با وقوع تندباد آمفان بیشترین خسران را متحمل خواهد شد، اخبار کرد: اکثر مردم تمایلی به پیشگاه در پناهگاه ها ندارند چرا که نگرانند داخل معرض ابتلا بوسیله مصیبت کووید ۱۹ راحتی گیرند.

کارشناسان هواشناسی اعلام خطر داده اند که آمفان یکی از بزرگترین طوفان ها در یک دهه گذشته است. انتظار می رود سرعت حرکت این تندباد ۱۸۵ کیلومتر داخل زمانه باشد که به لحاظ رده بندی شدت در سطح پنجم قرار می گیرد.

همچنین مقامات بنگلادش ابراز نگرانی کرده اند که طوفان آمفان از طوفان سیدر که سال ۲۰۰۷ این سرزمین را درنوردید و حدود ۳۵۰۰ کشته برجا گذاشت، شدیدتر باشد.

شاید دوست داشته باشید:

به چه برهان شهریار یک منطقه کم ارزش بخاطر خرید باغ ویلا است؟

در شهرهای ارشد مانند تهران، به دلیل افزایش و رشد انباشتگی ساختمان ها به صورت آپارتمانی مصنوع می شوند. از […]

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]