هجوم زنبورهای قاتل آسیایی به خاک آمریکا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، این حشره غول جثه که بوسیله آسانی می تواند تمام زنبورهای عسل یک خواه چند کندو را از بین ببرد، سابقه کشتن آدم ها را هم در کارنامه دارد و زهر مرگبار آن با زدن چند نیش پیاپی جان انسان را می گیرد. ساکنان شهر واشنگتن داخل روزهای گذشته ابن زنبورهای قاتل را در کوچه و خیابان دیده و به شدت وحشت کرده اند.

گزارش های اولین ادخال زنبور قاتل آسیایی به مزار آمریکا در ماه دسامبر منتشر شد و زنگ بانگ را برای انسان این ملک به صدا درآورد. فعالیت این گونه زنبور داخل ماه آوریل با بهتر شدن فضا بیشتر می شود و زنبورهای عسل اروپایی بهترین طعمه و غذا برای خوبشاوندان غول تن خویشتن هستند. کافی است سه چهار زنبور قاتل آسیایی رد کندوهای عسل را بگیرند و حق العمل زنبورها و زنبورداران را در چسم پیاده شدن تیمار کوفتن از آن خود کنند.

تاد ماری، استاد حشره شناسی دانشگاه ایالتی واشنگتن از مردم خواست ابتدا این حشره های قاتل را بشناسند و سپس به زنبورداران محلی برای مبارزه با آنها دستیار کنند. او گفت: حالا که تعداد این مهمان های ناخوانده کمینه است، ما باید رفتارشان را بشناسیم و بدانیم چگونه خطر زنبور قاتل آسیایی را از بین ببریم. این نیکوترین فرصت برای آدم برای مبارزه با حشره قاتل است.

به نظر می رسد مسری ویروس کرونا و افزایش تصادفی تعداد بیماران و قربانیان کووید-۱۹ بهترین پرورش را به مردم و دانشمندان آمریکایی بخاطر مقابله با فساد های نو داده است. برخی معتقدند اگر دولت دانلد ترامپ به هشدارهای نخستین درباره مخاطره کرونا بی اعتنایی نمی کرد، امروز آمریکا صدرنشین آمار اجل و میر شاگرد از وبروس مرگبار در جهان نبود.

یک زنبور قاتل آسیایی بوسیله وزن انگشت شصت انسان بالغ است و بهینه نشانه بخاطر خبر آنها، وجود انبوه زنبورهای عسل بدون روال دوره کندوهاست. هر سال در ژاپن ۵۰ نفر از نیش زنبور قاتل می میرند و البته فقط وقتی به انسان حمله می کنند که احساس کار بزرگ کنند.

با پاشیدن گزارش ادخال زنبورهای قاتل آسیایی به مزار آمریکا در مجله نیویورک تایمز، آدم در کامنت های خود به یک نکته بیشتر اشاره کرده اند؛ اینکه در زمانه قحطی، طاعون و جنگ، جای یک حشره غول عضو مرگبار خالی بود که آن هم خودش را رساند.

شاید دوست داشته باشید:

اولین قهرمانی یوونتوس با پیرلو | رونالدو آقای گل تاریخ شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین یوونتوس با تراب کریستیانو رونالدو و همچنین تراب آلوارو موراتا درون دقایق پایانی توانست ناپولی را […]

به چه برهان شهریار یک منطقه کم ارزش بخاطر خرید باغ ویلا است؟

در شهرهای ارشد مانند تهران، به دلیل افزایش و رشد انباشتگی ساختمان ها به صورت آپارتمانی مصنوع می شوند. از […]

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]