یک لوله دار ۴۶ متری | درازترین جانور جهان در استرالیا کشف شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین، عجیب ترین و ارشد ترین کشف دانشمندان تو دره های عمیق سواحل استرالیای غربی یک لوله دار ۱۵۰ پایی (تقریبا ۴۶ متر) است که آن را غارتگر آب های ته اقیانوس می دانند و از پیاده شدن بی قراری فراغت گرفتن انبوه اجسام یکسان و مشابه تشکیل شده است. کاشفان لوله دار بی سابقه معتقدند این درازترین جانور روی کره زمینی است و مثل یک لوله ارشد در کف آب های عمیق ارتکاب می کند.

از دیگر کشف های تازه سواحل استرالیا می توان بوسیله جانورانی رمز کرد که به ظن بیش تا امروز ثبت نشده اند. از عموم یک هشت پای مرکب، روش ای خیار دریایی دم دراز، سحاب دریایی شیشه ای و اولین سیاق از مرجان های غول پیکر؛ حیوان هایی مشابه عروس بحری طریق و آخر که به نظر می رسد بخاطر بدوی مرحله در استرالیا دیده شده اند.

نریدا ویلسن، پژوهشگر بزرگ کفش استرالیایی غربی و مسئول کشف جانوران بحری تازه گفت: «کشف یک لوله دار بسیار دراز پایدار وقتی رخ عدالت که تقریبا همگی اعضای گروه انتظارش را نداشتند. ادوات اکتشافی ما تا عمق ۴۴۳۹ متری دریا پایین رفته بود و وقتی داشت فراز می آمد، در عمق ۶۳۰ متری آب بوسیله این جانور نادیده برخورد.»

درازی این لوله دار تازه حدود دو برابر بال های آبی رنگ جزیی و سه برابر نهنگ های گوژپشت است که معمولا اندکی زیاد از ۱۵ متر رشد می کنند. هر چند سال ها کشش می کشد دانشمندان به منبع برخی از جانوران تازه کشف شده اثر ببرند اما به نظر می رسد بسیاری از آنها پیش تر در دنیا دیده نشده اند.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]