یک لوله دار ۴۶ متری | درازترین جانور جهان در استرالیا کشف شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین، عجیب ترین و ارشد ترین کشف دانشمندان تو دره های عمیق سواحل استرالیای غربی یک لوله دار ۱۵۰ پایی (تقریبا ۴۶ متر) است که آن را غارتگر آب های ته اقیانوس می دانند و از پیاده شدن بی قراری فراغت گرفتن انبوه اجسام یکسان و مشابه تشکیل شده است. کاشفان لوله دار بی سابقه معتقدند این درازترین جانور روی کره زمینی است و مثل یک لوله ارشد در کف آب های عمیق ارتکاب می کند.

از دیگر کشف های تازه سواحل استرالیا می توان بوسیله جانورانی رمز کرد که به ظن بیش تا امروز ثبت نشده اند. از عموم یک هشت پای مرکب، روش ای خیار دریایی دم دراز، سحاب دریایی شیشه ای و اولین سیاق از مرجان های غول پیکر؛ حیوان هایی مشابه عروس بحری طریق و آخر که به نظر می رسد بخاطر بدوی مرحله در استرالیا دیده شده اند.

نریدا ویلسن، پژوهشگر بزرگ کفش استرالیایی غربی و مسئول کشف جانوران بحری تازه گفت: «کشف یک لوله دار بسیار دراز پایدار وقتی رخ عدالت که تقریبا همگی اعضای گروه انتظارش را نداشتند. ادوات اکتشافی ما تا عمق ۴۴۳۹ متری دریا پایین رفته بود و وقتی داشت فراز می آمد، در عمق ۶۳۰ متری آب بوسیله این جانور نادیده برخورد.»

درازی این لوله دار تازه حدود دو برابر بال های آبی رنگ جزیی و سه برابر نهنگ های گوژپشت است که معمولا اندکی زیاد از ۱۵ متر رشد می کنند. هر چند سال ها کشش می کشد دانشمندان به منبع برخی از جانوران تازه کشف شده اثر ببرند اما به نظر می رسد بسیاری از آنها پیش تر در دنیا دیده نشده اند.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]