اپلیکیشن شهر آماده متد اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، رضا کرمی محمدی رئیس راه اندازی مدیریت دعوا شهر تهران در همایش گام دوم طرح مدرسه آماده که با حضور ۱۵۰۰ مدیر مکتب تهران برگزار شد، تقریر داشت: آموزش از مواردی است که داخل مقایسه با سایر موضوعات داخل پیشگیری از حوادث و تا اینکه کاهش آسیب های شاگرد از آن نقش مؤثری دارد و داخل حوزه های متفاوتی این موضوع باید تک رجحان صبر بگیرد.

وی افزود: مقدر شدن بنیادی موفقیت داخل مدیریت شورش باهم اتحاد کردن مردمی است و داخل صورتی که آموزش به شهروندان بوسیله نیکوکاری ادا گیرد می توانیم نتایج مؤثری را داخل کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی متاسفانه علیرغم این روند به این موضوع توجه نشده است.

مهتر سازمان مدیریت بحران روستا تهران دنباله داد: شناسایی ایمنی مدارس و ارجاع اطلاعات از سر دانش آموزان به خانواده ها بسیار حائز شکوه است و طرح مدرسه آماده علت انتقال آموزش به دانش آموزان می شود و آمادگی جامعه از این قاعده ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی بیان داشت: موضوع واقعی این گردهمایی دو محور اساسی ارتقای طرح مدرسه آماده بوسیله طرح ملی و راه اندازی اپلیکیشن قصبه آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح مدرسه آماده به طرح ملی با حمایت شهردار تهران و شریک وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت مجادله و پدافند غیرعامل در حال جستجوگر شدن است و نیز با راه اندازی اپلیکیشن بطرف خانه آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این ضابطه ارائه خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

حضور سازمان فاوای شهرداری تهران تو نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰)

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهران، بازیگران مختلف زیست جغد […]

عزیزی و شمسی پور بوسیله کانون اسلوب یافتند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، از مجموع ۴۶ هزار و  ۳۵۳ آرای مأخوده صحیح؛ ابراهیم عزیزی با […]

تصاویر | برداشت تخمه آفتابگردان از مزارع

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، آفتابگردان گیاهی است که در اغلب مناطق صبور به منت رشد می کند. خراسان شمالی با […]