اپلیکیشن ده آماده راه اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، رضا کرمی محمدی مهتر راه اندازی مدیریت بحران شهر تهران در همایش گام دوم طرح دبیرستان آماده که با درگاه ۱۵۰۰ مدیر مدرسه تهران برگزار شد، اظهار داشت: آموزش از مواردی است که درون مقایسه با سایر موضوعات داخل پیشگیری از حوادث و حتی کاهش آسیب های شاگرد از آن نقش مؤثری دارد و تو مملکت های متفاوتی این موضوع باید مورد تقدم صبر بگیرد.

وی افزود: مقدر شدن رادیکال موفقیت در مدیریت دعوا مشارکت مردمی است و درون صورتی که آموزش بوسیله شهروندان به نوع دوستی انجام گیرد می توانیم نتایج مؤثری را تو کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی بدبختانه علیرغم این قضیه به این موضوع توجه نشده است.

مهتر سازمان مدیریت تلاطم ایالت تهران ادامه رحم: معارفه امان مدارس و انتقال اطلاعات از سر معرفت آموزان به خانواده ها بسیار حائز وقار است و طرح دبستان آماده سبب انتقال آموزش به دانش آموزان می شود و آمادگی اجتماع از این سر ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی اعتراف داشت: موضوع پا بر جا این گردهمایی دو پایه مهم ارتقای طرح دبستان آماده به طرح ملی و راه اندازی اپلیکیشن قریه آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح مدرسه آماده به طرح ملی با حمایت شهردار تهران و شریک وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در حال جستجوگر شدن است و همچنین با راه اندازی اپلیکیشن دهات آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این طریق نمایش خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]