اپلیکیشن شهر آماده متد اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، رضا کرمی محمدی رئیس موسسه مدیریت بحران شهر تهران تو همایش گام دوم طرح دبیرستان آماده که با حضور ۱۵۰۰ مدیر مکتب تهران برگزار شد، اظهار داشت: آموزش از مواردی است که تو مقایسه با سایر موضوعات درون پیشگیری از حوادث و حتی کاهش آسیب های شاگرد از آن نقش مؤثری دارد و تو مملکت های متفاوتی این موضوع باید مورد تقدم قرار بگیرد.

وی افزود: بخش بنیانی توفیق در مدیریت دعوا شریک شدن مردمی است و در صورتی که آموزش به شهروندان به خوبی انجام گیرد می توانیم نتایج مؤثری را تو کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی متاسفانه علیرغم این مسئله بوسیله این موضوع توجه نشده است.

رئیس موسسه مدیریت فساد ده تهران امتداد داد: شناسایی امنیت مدارس و انتقال اطلاعات از طریق خرد آموزان به خانواده ها بسیار حائز اهمیت است و طرح مدرسه آماده سبب انتقال آموزش بوسیله دانش آموزان می شود و آمادگی جامعه از این شیوه ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی بیان داشت: موضوع حقیقی این گردهمایی دو پایه بنیانی ارتقای طرح مدرسه آماده به طرح ملی و راه اندازی اپلیکیشن شهر آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح مدرسه آماده بوسیله طرح ملی با کنف شهردار تهران و مشارکت وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت تلاطم و پدافند غیرعامل درون حال محقق شدن است و نیز با راه اندازی اپلیکیشن قریه آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این قاعده ارائه خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

ولیعهد کی روش انتخاب شد | ماموریت شیرهدار بخاطر الحاق بوسیله الت شیشهای جهانی

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فیفا، فدراسیون فوتبال کلمبیا تایید کرد رینالدو روئدا کلمبیایی به عنوان سرمربی جدید […]

بحران گردشگری درون آفریقای جنوبی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دویچه وله، تنها چند روز پیش از آغاز سال ابتکاری میلادی رئیس جمهور آفریقای […]

ویدئو | اکران تنها فیلم توقیفی عید سی و هفتم | دیدن این فیلم دیگر بزه نیست!

به گزارش همشهری آنلاین، اکران «دیدن این فیلم جرم است» از روز چهارشنبه در سینماهای ۱۹ استان و همه شهرهای […]