اپلیکیشن ایالت آماده راه اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان مدیریت دعوا قریه تهران تو همایش دامنه دوم طرح دبستان آماده که با درگاه ۱۵۰۰ مدیر مدرسه تهران برگزار شد، اظهار داشت: آموزش از مواردی است که در مقایسه با سایر موضوعات تو پیشگیری از حوادث و حتی کاهش آسیب های شاگرد از آن نقش مؤثری دارد و تو مرزوبوم های متفاوتی این موضوع باید مورد ترجیح قرار بگیرد.

وی افزود: بخش عمده موفقیت در مدیریت بحران مشارکت انسانیت است و در صورتی که آموزش به شهروندان بوسیله نواخت ارتکاب گیرد می توانیم نتایج مؤثری را تو کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی متاسفانه علیرغم این قضیه به این موضوع توجه نشده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران قصبه تهران امتداد انصاف: وقوف امان مدارس و انتقال داده ها از ضابطه دانش آموزان بوسیله خانواده ها متجاوز حائز اهمیت است و طرح مدرسه آماده انگیزه احاله آموزش بوسیله معرفت آموزان می شود و آمادگی جامعه از این سر ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی بیان داشت: موضوع واقعی این گردهمایی دو پایه اساسی ارتقای طرح دبستان آماده به طرح ملی و سیاق اندازی اپلیکیشن روستا آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح دبستان آماده بوسیله طرح ملی با ایمنی شهردار تهران و همدستی وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در حال محقق شدن است و همچنین با اسلوب اندازی اپلیکیشن شهر آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این طریق ارائه خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

تعطیلی یک فروشگاه داخل ایلام به دلیل ازدحام جمعیت

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پس از گزارش تجمع داخل یکی از فروشگاه های ایلام برای ابتیاع […]

یک سومین بیماران کرونا همزمان مشکلات تنفسی و گوارشی دارند | نشانه های ابتلای پنهان به کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، صابر راست پرست متخصص مصیبت های عفونی گفت: ویروس کرونا با پایین تر […]