اپلیکیشن ولایت آماده راه اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، رضا کرمی محمدی رئیس دایره مدیریت دعوا شهر تهران داخل همایش قدم دوم طرح مدرسه آماده که با جناب ۱۵۰۰ مدیر مدرسه تهران برگزار شد، اقرار داشت: آموزش از مواردی است که تو مقایسه با سایر موضوعات در پیشگیری از حوادث و تا اینکه کاهش آسیب های ناشی از آن نقش مؤثری دارد و در حوزه های متفاوتی این موضوع باید مورد تقدم قرار بگیرد.

وی افزود: پاره عمده موفقیت در مدیریت هیاهو همکاری بشریت است و تو صورتی که آموزش به شهروندان به خوبی انجام گیرد می توانیم نتایج مؤثری را در کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی متاسفانه علیرغم این روند به این موضوع توجه نشده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران بخانه برگشتن تهران ادامه داد: شناسایی کنف مدارس و احاله اطلاعات از طریق دانش آموزان به خانواده ها بسیار حائز ابهت است و طرح مدرسه آماده سبب انتقال آموزش به علم آموزان می شود و آمادگی اجتماع از این روال ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی بیان داشت: موضوع اصلی این گردهمایی دو محور عمده ارتقای طرح مدرسه آماده بوسیله طرح ملی و گونه اندازی اپلیکیشن خانه دادن آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح مدرسه آماده به طرح ملی با حمایت شهردار تهران و شرکت وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت اغتشاش و پدافند غیرعامل تو حال جستجوگر شدن است و همچنین با راه اندازی اپلیکیشن شهر آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این طریق عرضه خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

خاطره بازی با شهرنمای نقشه تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی دایره فناوری مفروضات و ارتباطات شهرداری تهران، در سامانه نقشه تهران […]

خاطره ورزش با شهرنمای اطلس تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در سامانه نقشه […]

خاطره ورزش با شهرنمای نقشه تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهران، داخل سامانه اطلس تهران […]