اپلیکیشن ولایت آماده راه اندازی شد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، رضا کرمی محمدی رئیس دایره مدیریت دعوا شهر تهران داخل همایش قدم دوم طرح مدرسه آماده که با جناب ۱۵۰۰ مدیر مدرسه تهران برگزار شد، اقرار داشت: آموزش از مواردی است که تو مقایسه با سایر موضوعات در پیشگیری از حوادث و تا اینکه کاهش آسیب های ناشی از آن نقش مؤثری دارد و در حوزه های متفاوتی این موضوع باید مورد تقدم قرار بگیرد.

وی افزود: پاره عمده موفقیت در مدیریت هیاهو همکاری بشریت است و تو صورتی که آموزش به شهروندان به خوبی انجام گیرد می توانیم نتایج مؤثری را در کاهش آسیب حوادث داشته باشیم ولی متاسفانه علیرغم این روند به این موضوع توجه نشده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران بخانه برگشتن تهران ادامه داد: شناسایی کنف مدارس و احاله اطلاعات از طریق دانش آموزان به خانواده ها بسیار حائز ابهت است و طرح مدرسه آماده سبب انتقال آموزش به علم آموزان می شود و آمادگی اجتماع از این روال ارتقاء خواهد یافت.

کرمی محمدی بیان داشت: موضوع اصلی این گردهمایی دو محور عمده ارتقای طرح مدرسه آماده بوسیله طرح ملی و گونه اندازی اپلیکیشن خانه دادن آماده از امروز است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاء طرح مدرسه آماده به طرح ملی با حمایت شهردار تهران و شرکت وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش، مدیریت اغتشاش و پدافند غیرعامل تو حال جستجوگر شدن است و همچنین با راه اندازی اپلیکیشن شهر آماده امروز امور مرتبط با آموزش شهروندان از این طریق عرضه خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]