زندگی عجیب کندترین پستاندار زمین

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، بدن تنبل ها که بوسیله آهسته و کُند بودن نام دارند، با کرک های بلند و علو پوشیده شده است و شیارها و برش هایی دارد که آن را بوسیله محلی مطبوع برای زندگی حشراتی مانند سوسک ها، بیدها، سوسری ها و قارچ ها دگرگونی کرده است. مجله جانوران

بدن این حیوانات اندوه چنین میزبان جنس خاصی از جلبک ها است که روی بلدرچین هایشان رشد یافته و قشری سبز رنگ به بدن تنبل می دهد که به استتار این سبع در میان درخت ها معاون می یواش.

تنبل ها مدت زمان زیادی را به رویا ویژه می دهند. طبق اعلام نشنال جئوگرافیک، یک تنبل می تواند بین ۱۵ تا ۲۰ شایسته کردن در روز بخوابد. غصه این طور در زمان بیداری نیز اغلب بی حرکت بوده و حکم خاصی انجام نمی دهند. این حیوانات رجحان می دهند زمان خود را به هنگام بیداری به نشستن روی درختان بگذرانند.

تنبل ها آهسته ترین پستانداران روی زمین محسوب می شوند. متابولیسم فوق العاده کُند آن ها نیاز به صرفه جویی درون انرژی به هر قیمتی دارد. این حیوانات به آهستگی میوه ها، برگ ها و انشعاب های تُرد را مدفوع می زنند اما هضم تنها یک تجهیزات برای آن ها چندین روز به طول می انجامد.

بر بنیاد اخبار صندوق جهانی حیات وحش، تنبل ها بوسیله طور متعارف روزانه حدود ۳۷ متر (یا ناچیز از نیمی از طول یک زمین) فوتبال حرکت می کنند.

نوزادان تنبل ها تا شش ماه پس از متولد بوسیله مادرشان می چسبند. تنبل های جوان هنگامی که بتوانند خود را از مادران شان جدا کنند نیز دو تا چهار سال، ودیعه به راه خود داخل کنار مادران شان می قرین. حتی داخل صورتی که میان جنگل های متراکم و شاخ و برگ های متراکم درختان از یکدیگر دور بمانند، مادر و فرزند با لحن کردن همدیگر از میان درختان با هم وفاق پهلو استراحت می کنند.

این پستانداران اگرچه دوندگان سریعی نیستند ولی شناگران خارق العاده ای هستند. چنگ های چند سانتی متری آن ها، تنبل ها را از متد رفتن راحت روی زمین بازمی دارد ولی به صبر داخل میان آب سر می خورند.

بنا پهلو گزارش سی ان ان، تنبل ها می توانند نفس خویشتن را تا اینکه برای ۴۰ دقیقه تحت آب حبس کنند.

شاید دوست داشته باشید:

پلازای راسته هفت آماج میزبان استارتاپ های افضل حوزه شهری

بوسیله گزارش روابط عمومی سازمان فناوری معلومات و ارتباطات شهرداری تهران، از ۱۲ تا ۱۴ آذرماه درون محل پلازای میدان […]

گرتا از سال ۱۸۹۶ آمده است | ماجرای شباهت نادیده به یک عکس

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، گرتا تونبرگ، دختر نوجوان فعال محیط زیستی است که طی یک سال اخیر به شهرت جهانی […]