خشکسالی گریبان فرانسه را گرفت

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایرنا، گزارش های هواشناسی در حالی از ماجرا باران در فرانسه خبر می دهند که پاریس یک ماه است روی باران به خود ندیده است.

مشکل واقعی تو ۸۸ ناحیه فرانسه است که با خشکسالی مواجه شده و به ناچار فردی های سخت در کاربرد منابع آبی در این نواحی اعمال می شود.

بخش اعظم فرانسه از امروز با باران لبریز می شود اما این میزان باران برای شکستن طلسم کم آبی کافی نخواهد وجود تا کشور را از بحران خشکسالی که تابستان امسال آن را تجربه کرد، نجات دهد.

رادیو بین المللی فرانسه گزارش قسط: طبق نتایج منتشر شده توسط آژانس دولتی “پروپلوویا” که با وزارتخانه های زراعت و محیط زیست همکاری نزدیکی دارد، ۵۰ قلمرو در فرانسه با جنگ آب مواجه هستند.

خشکسالی برای این اطراف از سال رکورد شکسته و ۸۰ درصد از خوان های آب زیرزمینی فرانسه با کاستی منابع آبی مواجه هستند.

این اتفاق ها ناشی از تجربه تابستانی است که شاهد دو موج شدید گرما وجود و رکورد شکست.

دو هفته پیش وزیر بهداشت فرانسه گفت: گرمای بی سابقه در منطقه اروپا منجر بوسیله مرگ یک هزاره و ۵۰۰ نفر در این ملک شد.

فرانسه امسال ۱۸ روز بیش گرم را تجربه کرد که داخل این میان، همه شهروندان نتوانستند این گرمای زیاد از کمیت را تحمل کنند. نیمی از کشته شدگان افراد مرشد با بیش از ۷۵ سال بوده اند.

بوسیله گفته بوزن در مجموع باید گفت که گرمای بی سابقه تابستان امسال بر سلامت ۲۰ میلیون شهروند فرانسوی تأثیرگذار بوده است.

گرما داخل ماه های ژوئن (مقصد) و ژوئیه (مرداد) سال جاری داخل فرانسه از ۴۰ درجه سانتی گراد (۱۰۴ درجه فارنهایت) فراتر رفته و رکوردهای دما در بیش از ۵۰ بخانه برگشتن داخل سراسر فرانسه شکسته شده شد.

ساکنان کشورهای اروپا، گرمایی کم سابقه را داخل آخرین هفته ماه ژوئن (مرداد – شهریور) ۲۰۱۹ تجربه کردند.

این موج گرما که نتیجه دخول یک توده هوای گرم از آفریقا به جانب شمال اروپاست، باعث شده که دما در فداکار مناطق اروپا تا اینکه به ۴۰ منصب سانتی گراد برسد و به عنوان شهید لهستان امسال گرم ترین ژوئن را طی ۲۰۰ سال اخیر تجربه کرد.

موج گرما باعث خشکسالی های وسیع تو برخی کشورهای اروپایی نیز کاهش سطح لطافت هوا و آتش سوزی های گشاد در مناطق جنگلی شده است.

شاید دوست داشته باشید:

ترن مسافربری هرات – خواف اسلوب اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، سیدآقا عزیزی گفت: به خشکی امدن شالوده توافق بین ایران و افغانستان قرار است […]

عصبانیت علی کریمی از شایعات بی سابقه در مورد بیماری میناوند و انصاریان

به گزارش همشهری آنلاین علی کریمی، کاپیتان سابق آویشن ملی و نامزد زوجیت فدراسیون پیاده روی داخل نفوذ کردن به […]

اولین قهرمانی یوونتوس با پیرلو | رونالدو آقای گل تاریخ شد

بوسیله گزارش همشهری آنلاین یوونتوس با تراب کریستیانو رونالدو و همچنین تراب آلوارو موراتا درون دقایق پایانی توانست ناپولی را […]