شمار قربانیان طوفان دوریان بوسیله ۲۰ قد رسید

admin دسته‌بندی نشده

روزنامه واشنگتن پست گزارش رحم: پس از آنکه طوفاندوریان جزایر باهاما داخل جنوب شرقی آمریکا را درنوردید، «دووان ساندز» وزیر بهداشت این کشور اعلام کرد که داخل اثر این طوفان دست کم ۲۱ نفر کشته شده اند.

دولت وضعیت معمولی اطلاع دادن کرده اما این کشور با تخریب گسترده ای واضح است که شامل مسکن های ویران، خودروها و قایق های واژگون شده و ملک سیلاب خورده و خراب شده است.

این تندباد که دومین گردباد بزرگ در کتاب ثبت شده باهاما بوسیله شمار می آید، به قدری خرابی بوسیله بار آورده که «هوبرت مینیس» فاتحه وزیر این ملک گفت: ما داخل میانه یکی از بزرگترین تلاطم های ملی درون کتاب کشورمان هستیم.

شبکه انگلیسی اسکای نیوز به نقل از نهادهای همیاری باهاما نوشت که حدود ۱۳۰ هزار خانه تخریب شده یا آسیب جدی دیده است و متجاوز از ۶۰ هزاره تن از آدم این کشور ۴۰۰ هزاره نفری نیازمند منابع غذایی هستند.

چیزی حدود ۶۰ درصد «مارش هاربور» که بزرگترین دهکده جزیره “گرند آباکو» از این کنفرانس الجزایر است، خرابکاری شده و دو دهکده «ماد» و «معلول» که شهرهای حاشیه نویسی نشین بوده اند، بوسیله کلی ویرانه شده اند.

جزیره «گراند باهاما» پیش و پس از تندباد دوریان – جزء قابل توجهی از جزیره بوسیله زیر آب رفته است.

طوفان دوریان که با سرعت حدود ۲۸۵ کیلومتر کنار ساعت از جزایر باهاما عبور کرد، زمان حال به طوفانی با درجه ۲ و سرعت نزدیک به ۱۷۰ کیلومتر پیاده شدن ساعت کاهش یافته و داخل حال نزدیک شدن بوسیله جنوب ایالت های فلوریدا و کارولینای جنوبی و شمالی است.

میلیون ها نفر از ساکنان مناطق ساحلی آمریکا از شهر فلوریدا تا دو ده کارولینای شمالی و جنوبی با نگرانی اخبار مربوط به نزدیک شدن طوفان را دنبال می کنند.

«سون بولو» رئیس فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و مرکز عملیات اورژانس جمعیت های هلال احمر در ژنو گفت: هنوز شمایل کاملی از آنچه روی داده در اختیار نداریم؛ اما معلوم است که طوفان دوریان، تأثیر ضرب باری بر جای گذاشته است.

شاید دوست داشته باشید:

مشارکت زندانیان درون اجرای دستور کار های جهادی | سیمای زندان تو ماه رمضان نحو اندازی می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام میثم امرودی رئیس راه اندازی فرهنگی هنری شهرداری تهران درون مراسم […]

تهران صاحب اولین مرکز زندگی هوشمند می شود

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی راه اندازی فاوا شهرداری تهران، محمد فرجود امروز درون این رویداد […]

روش تدارک سالاد اندونزی؛ از این طعم جذاب غافل نشوید

به گزارش همشهری آنلاین، درون این مطلب با طرز تدارک سالاد اندونزی یکی از اسمی ترین و خوشمزه ترین سالادهای […]