اجرای طرح خیابان‌های باز تو پایتخت اسکاتلند

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، بوسیله تعاقب اجرای رویداد “خیابان‌های باز”در اولین یکشنبه ماه سیال میلادی به قصد کاهش آلودگی محیط خیابان‌های مرکز “ادینبرو” پایتخت و دومین قریه مبصر اسکاتلند برای عبور و مرور خودروها عقد شدند.

بسیاری از شهرها در سراسر جهان، خیابان‌های خود را به نعوظ فوری و در رویه‌ای منظم به روی عابران پیاده و مردم مفتوح و آن‌ها را برای تردد خودروها، وَن‌ها، و دیگر وسایل نقیله موتوردار بست می‌کنند.

شورای خانه دادن ادینبرو اعلام کرده که مقدماتی ایالت در انگلیس است که بوسیله جنبش “خیابان‌های باز” پیوسته و برای یک دوره‌ ۱۸ ماهه آزمایشی از این پس خیابان‌های ایالت را داخل ابتدایی یکشنبه هر ماه به روی خودروها خواهد مسدود.

یک تن شورای این روستا در این تک اعتراف کرد: ما شاهدیم که چگونه طرح‌های مشابه در سطح بین‌المللی با تشجیع سفرهای فعال، بهبود کیفیت هوا و ایجاد فضای امن‌تر و آرام‌تر مشق زده شده و برای شکل‌گیری این شرایط در پایتخت اسکاتلند بی‌صبرانه چشم انتظاریم.

وی هم‌چنین افزود: تغییرات اقلیمی یک تهدید واقعی برای اجتماع است، واضح است که باید در این زمینه اقدامی کنیم و رویداد “خیابان‌های باز” عاری شک یک شلنگ داخل سطر معتمد است. نیز از صمیم قلب کفالت دار به خلق شهری قابل دسترسی، پایدار و دوستانه هستیم.

به تالیف روزنامه گاردین، یوگا تو فضای باز، بازی‌ با شطرنج‌های غول پیکر، پخش موسیقی و تای‌چی از جمله فعالیت‌هایی بود که روز یک‌شنبه تو خیابان‌های بخانه برگشتن ادینبرو ایفا شد.

شاید دوست داشته باشید:

تشخیص چهره؛ هدف دوربین های شهری مسکو

بوسیله گزارش دیفنس وان، مقامات قصبه مسکوتصمیم دارند دوربین های سراسر این شهر را به برنامه های تشخیص چهره مجهز […]

تولید پلاستیک قابل بازیافت

به گزارش ایرنا، این پلاستیک متاخر که poly diketoenamine یا به خلاصه PDK اشتهار دارد با استفاده از تکنیک خاصی […]